Certyfikat Certum Trusted SSL Wildcard

Certum

Certyfikat SSL Certum Trusted SSL Wildcard gwarantuje ochronę zarówno domeny głównej, z www jak i bez, a także nielimitowanej liczbie subdomen domeny głównej. Dodatkowo certyfikat Trusted SSL Wildcard zawiera wszystkie właściwości oraz gwarancje certyfikatu Certum Trusted SSL (sprawdź: Certyfikat Certum Trusted SSL). Certyfikat SSL Trusted SSL Wildcard to certyfikat SSL z walidacją OV (Business/Organization Validation), gdzie są weryfikowane dane podmiotu wnioskującego o certyfikat. Dodatkowo certyfikat dostarczany jest z dynamiczną pieczęcią bezpieczeństwa Certum oraz gwarancją 400 000 €. Wybór Trusted SSL Wildcard to doskonałe rozwiązanie dla firm, organizacji oraz instytucji państwowych, gdzie wymagana jest ochrona nie tylko domeny głównej ale również subdomen. Wnikliwa weryfikacja wnioskodawcy przełoży się na zwiększone zaufanie ze strony odwiedzających serwis zabezpieczony certyfikatem Certum Trusted SSL Wildcard.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Certum
Certum Trusted SSL Wildcard
OV
do 24 godzin
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
1 rok
477,75 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa sygnowana przez PCC Certum.
 • Certyfikat SSL z walidacją OV (Business/Organization Validation).
 • Weryfikacja danych firmowych oraz praw właśności do domeny dla której będzie wystawiany certyfikat SSL.
 • Wystawienie certyfikatu, po pozytywnej weryfikacji, do 24 godzin – w dni robocze.
 • Certyfikat SSL w opcji Wildcard zapewniający ochronę domeny głównej oraz nielimitowanej liczbie subdomen domeny głównej.
 • Certyfikat podpisywany 2048/4096-bitowym kluczem z 128/256-bitowym szyfrowaniem.
 • Certyfikat SSL rozpoznawalny przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
 • Bezpłatna, dynamiczna pieczęć bezpieczeństwa “Zabezpiecza Certum”.
 • Pomoc techniczna dostępna w dni robocze od 06.00 do do 18.00 – poprzez infolinię, e-mail oraz czat online.
 • Ochrona nielimitowanej liczby serwerów.
 • Gwarancja 400 000 €.
 • Możliwość zwrotu do 30 dni.

Pieczęć bezpieczeństwa

Certum Site SealUmieszczenie na stronie pieczęci bezpieczeństwa Certum to wyraźny sygnał dla odwiedzających o stosowaniu certyfikatu ssl, zapewniającego wysoki poziom bezpieczeństwa oraz gwarancji popartej wieloletnim doświadczeniem PCC Certum. Dodatkowo w przypadku Certum Trusted SSL Wildcard dynamiczna pieczęć bezpieczeństwa, po kliknięciu, wyświetli dane firmowe.

Certyfikat SSL OV (Business/Organization Validation)

Certyfikat SSL z walidacją OV (Business/Organization Validation) jest dostępny dla firm i organizacji. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail, poprzez weryfikację praw dostępu do domeny przez umieszczenie na serwerze pliku „html”, którego nazwę i treść jest przesyłana przez Certum lub poprzez stworzenie rekordu TXT, w strefie DNS domeny, dla której będzie generowany certyfikat SSL, a którego treść również prześle Certum. Dodatkowo z uwagi na konieczność weryfikacji tożsamości należy przesłać dokument tożsamości osoby składającej wniosek o certyfikat SSL, świadectwo zatrudnienia lub upoważnienie/pełnomocnictwo udzielone wnioskodawcy – tylko jeżeli osoba ta nie jest właścicielem domeny oraz opłacony rachunek za domenę lub oświadczenie właściciela domeny o przysługującym wnioskodawcy wyłącznym prawie do posługiwania się nazwą domeny – w przypadku jeśli domena nie jest zarejestrowana w bazie WHOIS lub informacje w bazie wskazują, że wnioskodawca nie jest właścicielem domeny. Dodatkowo może zostać przeprowadzona weryfikacja telefoniczna (do 48 godzin) na numer firmowy znajdujący się w ogólnodostępnych rejestrach CEIDG, KRS, GUS, DUNS itp. Pełny opis procedury weryfikacyjnej opisany jest w naszej Bazie Wiedzy: Weryfikacja i dokumenty dla certyfikatów Certum 

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Certum są rozpoznawane przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako klient Certum uzyskujesz bezpłatny dostęp do pomocy technicznej, dostępnej w dni robocze w godzinach od 06.00 do 18.00, poprzez e-mail, czat online oraz infolinię.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?