Certyfikat Certum Commercial SSL Wildcard

CertumCertyfikat Certum Commercial SSL Wildcard pozwala na zabezpieczenie domeny głównej (zarówno z www jak i bez) oraz nielimitowaną liczbę subdomen domeny głównej, dla której certyfikat SSL Certum Commercial SSL Wildcard będzie generowany. Dodatkowo zapełnia ten sam poziom ochrony jak standardowy Commercial SSL (sprawdź: Certum Commercial SSL), czyli 200 000 € gwarancji Certum, pieczęć bezpieczeństwa sygnowana przez Certum oraz pełna ochrona dzięki 2048/4096-bit kluczowi z 128/256-bit szyfrowaniem. Dzięki Certum Commercial SSL Wildcard zabezpieczysz wiele serwisów przy pomocy tylko jednego certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Certum
Certum Commercial SSL Wildcard
DV
do 1 godziny
Statyczna
Subdomeny bez limitu
1 rok
442,50 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa sygnowana przez Certum.
  • Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation).
  • Certyfikat SSL z opcją Wildcard – za pomocą jednego certyfikatu SSL zabezpieczysz domenę główną, zarówno z www jak i bez oraz nielimitowaną liczbę subdomen, domeny głównej.
  • Certyfikat podpisywany 2048/4096-bitowym kluczem z 128/256-bitowym szyfrowaniem.
  • Certyfikat SSL rozpoznawalny przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
  • Bezpłatna pieczęć bezpieczeństwa “Zabezpiecza Certum” do umieszczenia w zabezpieczanym serwisie.
  • Pomoc techniczna dostępna w dni robocze od 06.00 do do 18.00 – poprzez telefon oraz czat online.
  • Ochrona nielimitowanej liczby serwerów.
  • Gwarancja 200 000 €.
  • Możliwość zwrotu do 30 dni.

Pieczęć bezpieczeństwa

Certum Site SealUmieszczenie na stronie pieczęci bezpieczeństwa Certum to wyraźny sygnał dla odwiedzających o stosowaniu certyfikatu ssl, zapewniającego wysoki poziom bezpieczeństwa oraz gwarancji popartej wieloletnim doświadczeniem PCC Certum.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail, poprzez weryfikację praw dostępu do domeny przez umieszczenie na serwerze pliku „html”, którego nazwę i treść jest przesyłana przez Certum lub poprzez stworzenie rekordu TXT, w strefie DNS domeny, dla której będzie generowany certyfikat SSL, a którego treść również prześle Certum. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku, kilkunastu minut. Po poprawnej weryfikacji certyfikat ssl jest przesyłany na adres e-mail. Pełny opis procedury weryfikacyjnej opisany jest w naszej Bazie Wiedzy: Weryfikacja i dokumenty dla certyfikatów Certum Commercial SSL.

Certyfikat SSL Wildcard

Certyfikaty SSL Wildcard pozwalają na zabezpieczenie nielimitowanej liczby subdomen, domeny głównej, dla której certyfikat SSL Wildcard został wygenerowany. Istotne jest to, że można zabezpieczyć certyfikatem SSL subdomeny na jednym adresie IP. Oznacza to, że możesz użyć jednego certyfikatu do zabezpieczenia wielu stron, a tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. Certyfikat SSL Wildcard to tani a zarazem wygodniejszy sposób zarządzania jednym certyfikatem na każdej subdomenie.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Certum są rozpoznawane przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako klient Certum uzyskujesz bezpłatny dostęp do pomocy technicznej, dostępnej w dni robocze w godzinach od 06.00 do 18.00, poprzez e-mail, czat online oraz infolinię.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?