Certyfikaty SSL Certum

CertumCertum (Powszechne Centrum Certyfikacji) to polska marka Unizeto Technologies (aktualnie Asseco), jednej z najstarszych firm branży IT w Polsce. Certum to największy polski dostawca certyfikatów SSL jak również podpisów cyfrowych. Ugruntowana pozycja na rynku jak również wieloletnie zaufanie klientów pozwala Certum na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Certum oferuje certyfikaty SSL zarówno DV, OV oraz EV. Certyfikaty SSL Certum to rozwiązania w zakresie ochrony wielu domen i subdomen, a także w zakresie cyfrowego podpisywania i szyfrowania wiadomości e-mail zarówno dla osób prywatnych jak również firm. Certum to uznany dostawca certyfikatów, szczególnie, w sektorze publicznym.

Certyfikaty SSL Certum DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail, poprzez weryfikację praw dostępu do domeny przez umieszczenie na serwerze pliku „html”, którego nazwę i treść jest przesyłana przez Certum lub poprzez stworzenie rekordu TXT, w strefie DNS domeny, dla której będzie generowany certyfikat SSL, a którego treść również prześle Certum. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku, kilkunastu minut. Po poprawnej weryfikacji certyfikat ssl jest przesyłany na adres e-mail.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Gwarancja
Cena/rok
 
Certum SSL
Certum Commercial SSL
DV
do 1 godziny
Statyczna
Pojedyncza domena
200 000 €
18,00 zł
Szczegóły
Certum SSL
Certum Commercial SSL Wildcard
DV
do 1 godziny
Statyczna
Subdomeny bez limitu
200 000 €
242,26 zł
Szczegóły
Certum SSL
Certum Individual ID Email
DV
do 15 minut
-
E-maile / Dokumenty
6 000 €
35,00 zł
Szczegóły

Certyfikaty SSL Certum OV (Business/Organization Validation)

Certyfikat SSL z walidacją OV (Business/Organization Validation) jest dostępny dla firm i organizacji. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail, poprzez weryfikację praw dostępu do domeny przez umieszczenie na serwerze pliku „html”, którego nazwę i treść jest przesyłana przez Certum lub poprzez stworzenie rekordu TXT, w strefie DNS domeny, dla której będzie generowany certyfikat SSL, a którego treść również prześle Certum. Dodatkowo z uwagi na konieczność weryfikacji tożsamości należy przesłać dokument tożsamości osoby składającej wniosek o certyfikat SSL, świadectwo zatrudnienia lub upoważnienie/pełnomocnictwo udzielone wnioskodawcy – tylko jeżeli osoba ta nie jest właścicielem domeny oraz opłacony rachunek za domenę lub oświadczenie właściciela domeny o przysługującym wnioskodawcy wyłącznym prawie do posługiwania się nazwą domeny – w przypadku jeśli domena nie jest zarejestrowana w bazie WHOIS lub informacje w bazie wskazują, że wnioskodawca nie jest właścicielem domeny. Dodatkowo może zostać przeprowadzona weryfikacja telefoniczna (do 48 godzin) na numer firmowy znajdujący się w ogólnodostępnych rejestrach CEIDG, KRS, GUS, DUNS itp.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Gwarancja
Cena/rok
 
Certum SSL
Certum Trusted SSL
OV
do 24 godzin
Dynamiczna
Pojedyncza domena
400 000 €
139,65 zł
Szczegóły
Certum SSL
Certum Trusted SSL Wildcard
OV
do 24 godzin
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
400 000 €
477,75 zł
Szczegóły
Certum SSL
Certum Business ID Email
OV
do 24 godzin
-
E-maile / Dokumenty
60 000 €
104,53 zł
Szczegóły

Certyfikaty SSL Certum EV (Extended Validation)

Certyfikat SSL z walidacją EV (Extended Validation) to rozwiązanie kierowane do firm oraz organizacji. Weryfikacja i walidacja jest wnikliwa i wieloetapowa. Całość odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail – przez potwierdzenie linka weryfikacyjnego, poprzez weryfikację praw dostępu do domeny przez umieszczenie na serwerze pliku „html”, którego nazwę i treść jest przesyłana przez Certum lub poprzez stworzenie rekordu TXT, w strefie DNS domeny, dla której będzie generowany certyfikat SSL, a którego treść również prześle Certum. Dodatkowo z uwagi na konieczność weryfikacji tożsamości należy przesłać dokument tożsamości osoby składającej wniosek o certyfikat SSL, świadectwo zatrudnienia lub upoważnienie/pełnomocnictwo udzielone wnioskodawcy – tylko jeżeli osoba ta nie jest właścicielem domeny oraz opłacony rachunek za domenę lub oświadczenie właściciela domeny o przysługującym wnioskodawcy wyłącznym prawie do posługiwania się nazwą domeny – w przypadku jeśli domena nie jest zarejestrowana w bazie WHOIS lub informacje w bazie wskazują, że wnioskodawca nie jest właścicielem domeny. Dodatkowo może zostać przeprowadzona weryfikacja telefoniczna (do 48 godzin) na numer firmowy znajdujący się w ogólnodostępnych rejestrach CEIDG, KRS, GUS, DUNS itp

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Gwarancja
Cena/rok
 
Certum SSL
Certum Premium EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 000 000 €
529,20 zł
Szczegóły

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?