Certyfikat Certum Premium EV SSL

Certum

Certyfikat SSL Certum Premium EV SSL to certyfikat gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz zaufania. Certyfikat ten należy do certyfikatów z rozszerzoną walidacją (Extended Validation) oznacza to, że otrzymanie go wiąże się z dokładną weryfikacją podmiotu starającego się o jego wydanie. Dynamiczna pieczęć bezpieczeństwa oraz dane firmowe widoczne w przeglądarce to gwarancja najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Wdrożenie takiego certyfikatu na swojej stronie to wyraźny sygnał dla odwiedzających o stosowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa a także pewność oraz zaufanie w korzystaniu z usług odwiedzanego serwisu. Certyfikat SSL Certum Premium EV SSL to rozwiązanie kierowane do serwisów transakcyjnych, instytucji finansowych oraz rządowych, portali internetowych, e-commerce, bankowości elektronicznej oraz wszędzie tam gdzie zaufanie i bezpieczeństwo użytkowników korzystających z serwisu jest priorytetem. Dodatkowo certyfikat ma jedną z najwyższych gwarancji w wysokości 1 000 000 €.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Certum
Certum Premium EV SSL
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
750,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa zapewniana przez wieloletnie doświadczenie Certum.
 • Certyfikat SSL z walidacją EV (Extended Validation). Certyfikat wyświetlający dane firmowe.
 • Zielony pasek adresowy wraz z nazwą firmy gwarantuje zwiększone zaufanie ze strony potencjalnych klientów.
 • Wnikliwa weryfikacja danych podmiotu starającego się o certyfikat.
 • Wygenerowanie certyfikatu, po pozytywnej weryfikacji, do 7 dni.
 • Certyfikat podpisywany 2048/4096-bitowym kluczem z 128/256-bitowym szyfrowaniem.
 • Certyfikat SSL rozpoznawalny przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
 • Bezpłatna dynamiczna pieczęć bezpieczeństwa “Zabezpiecza Certum” do umieszczenia na stronie.
 • Pomoc techniczna dostępna w dni robocze od 07.00 do do 17.00 – poprzez infolinię, e-mail oraz czat online.
 • Ochrona nielimitowanej liczby serwerów.
 • Gwarancja 1 000 000 €.
 • Możliwość zwrotu do 30 dni.

Pieczęć bezpieczeństwa

Certum Site Seal

Umieszczenie na stronie dynamicznej pieczęci bezpieczeństwa Certum to wyraźny sygnał dla odwiedzających o stosowaniu certyfikatu ssl, zapewniającego najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz gwarancji popartej wieloletnim doświadczeniem PCC Certum. W przypadku “kliknięcia” pieczęci zostanie wyświetlona dodatkowa informacja na temat zainstalowanego certyfikatu jak również szczegółowe dane podmiotu korzystającego z certyfikatu Premium EV SSL. Te wszystkie informacje pozytywnie wpływają na zwiększone zaufanie ze strony odwiedzających.

Certyfikat SSL EV (Extended Validation)

Certyfikat SSL z walidacją EV (Extended Validation) to rozwiązanie kierowane do firm oraz organizacji. Weryfikacja i walidacja jest wnikliwa i wieloetapowa. Całość odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail – przez potwierdzenie linka weryfikacyjnego, poprzez weryfikację praw dostępu do domeny przez umieszczenie na serwerze pliku „html”, którego nazwę i treść jest przesyłana przez Certum lub poprzez stworzenie rekordu TXT, w strefie DNS domeny, dla której będzie generowany certyfikat SSL, a którego treść również prześle Certum. Dodatkowo z uwagi na konieczność weryfikacji tożsamości należy przesłać dokument tożsamości osoby składającej wniosek o certyfikat SSL, świadectwo zatrudnienia lub upoważnienie/pełnomocnictwo udzielone wnioskodawcy – tylko jeżeli osoba ta nie jest właścicielem domeny oraz opłacony rachunek za domenę lub oświadczenie właściciela domeny o przysługującym wnioskodawcy wyłącznym prawie do posługiwania się nazwą domeny – w przypadku jeśli domena nie jest zarejestrowana w bazie WHOIS lub informacje w bazie wskazują, że wnioskodawca nie jest właścicielem domeny. Dodatkowo może zostać przeprowadzona weryfikacja telefoniczna (do 48 godzin) na numer firmowy znajdujący się w ogólnodostępnych rejestrach CEIDG, KRS, GUS, DUNS itp. Pełny opis procedury weryfikacyjnej opisany jest w naszej Bazie Wiedzy: Weryfikacja i dokumenty dla certyfikatów Certum Premium EV SSL.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Certum są rozpoznawane przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako klient Certum uzyskujesz bezpłatny dostęp do pomocy technicznej, dostępnej w dni robocze w godzinach od 06.00 do 18.00, poprzez e-mail, czat online oraz infolinię.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?