Certyfikat Certum Commercial SSL

CertumCertyfikat Certum Commercial SSL to podstawowy certyfikat SSL z oferty Certum do ochrony małych serwisów e-commerce a także do ochrony portali, blogów oraz serwerów pocztowych. Certyfikat SSL Certum Commercial SSL to certyfikat z walidacją DV (Domain Validation). W odróżnieniu od innych certyfikatów SSL DV, kupując certyfikat Certum Commercial SSL otrzymujesz gwarancję w wysokości 200 000 € popartą wysoką jakością Certum. Certyfikat Commercial SSL jest wystawiany maksymalnie do 1 godziny od sfinalizowania zamówienia. Dodatkowo 256-bitowe szyfrowanie gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa a pieczęć bezpieczeństwa Certum poinformuje odwiedzających Twój serwis o stosowaniu wysokiej jakości certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Certum
Certum Commercial SSL
DV
do 1 godziny
Statyczna
Pojedyncza domena
1 rok
57,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zapewniana przez wieloletnie doświadczenie Certum.
  • Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation).
  • Certyfikat podpisywany 2048/4096-bitowym kluczem z 128/256-bitowym szyfrowaniem.
  • Certyfikat SSL rozpoznawalny przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
  • Bezpłatna pieczęć bezpieczeństwa “Zabezpiecza Certum” do umieszczenia w zabezpieczanym serwisie.
  • Pomoc techniczna dostępna w dni robocze od 06.00 do do 18.00 – poprzez infolinię, e-mail oraz czat online.
  • Ochrona nielimitowanej liczby serwerów.
  • Gwarancja 200 000 €.
  • Możliwość zwrotu do 30 dni.

Pieczęć bezpieczeństwa

Certum Site SealUmieszczenie na stronie pieczęci bezpieczeństwa Certum to wyraźny sygnał dla odwiedzających o stosowaniu certyfikatu ssl, zapewniającego wysoki poziom bezpieczeństwa oraz gwarancji popartej wieloletnim doświadczeniem PCC Certum.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail, poprzez weryfikację praw dostępu do domeny przez umieszczenie na serwerze pliku „html”, którego nazwę i treść jest przesyłana przez Certum lub poprzez stworzenie rekordu TXT, w strefie DNS domeny, dla której będzie generowany certyfikat SSL, a którego treść również prześle Certum. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku, kilkunastu minut. Po poprawnej weryfikacji certyfikat ssl jest przesyłany na adres e-mail. Pełny opis procedury weryfikacyjnej opisany jest w naszej Bazie Wiedzy: Weryfikacja i dokumenty dla certyfikatów Certum Commercial SSL.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Certum są rozpoznawane przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako klient Certum uzyskujesz bezpłatny dostęp do pomocy technicznej, dostępnej w dni robocze w godzinach od 06.00 do 18.00, poprzez e-mail, czat online oraz infolinię.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?