Certyfikat Certum Individual ID E-mail

Certum Email Individual ID Certyfikat Certum Individual ID E-mail to najszybszy i najprostszy sposób na zabezpieczenie prywatnej korespondencji e-mail. Rozwiązanie to jest kierowane do osób prywatnych. Dzięki certyfikatowi z oferty E-mail ID w szybki i wygodny sposób podpiszesz i zaszyfrujesz wysyłane wiadomości e-mail. Certyfikat ten charakteryzuje się bardzo szybkim procesem weryfikacji oraz wygenerowania – do 15 minut w dni robocze, po pozytywnym zweryfikowaniu adresu e-mail dla którego taki certyfikat będzie wystawiany. Jeśli cenisz swoją prywatność oraz chcesz skutecznie chronić swoje wiadomości e-mail to certyfikat Certum Indivdual ID E-mail będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dodatkowo Certum Individual ID E-mail może służyć do implementacji logowania online np. systemach logowania, zarządania kontem, w serwisach hostingowych, logowania do aplikacji, itp. Wraz z certyfikatem Certum Indivdiual ID E-mail otrzymujesz również gwarancję do 6 000€. W przeciwieństwie do większości tego typu certyfikatów, Certum Individual ID E-mail można wygenerować na okres od 1 roku do 3 lat.

Jeśli szukasz rozwiązania, które sprawdzi się w Twojej firmie, zapewniając poufność firmowej korespondencji e-mail sprawdź Certum Business ID E-mail.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Certum
Certum Individual ID E-mail
DV
do 15 minut
-
Emaile / Dokumenty
1 rok
40,60 zł
Zamów
Certum
Certum Individual ID E-mail
DV
do 15 minut
-
Emaile / Dokumenty
2 lata
72,80 zł
Zamów
Certum
Certum Individual ID E-mail
DV
do 15 minut
-
Emaile / Dokumenty
3 lata
105,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Szyfruj i podpisuj cyfrowo wiadomości e-mail.
  • Pewność oraz wiarygodność przesyłanych wiadomości e-mail.
  • Wiarygodna identyfikacja nadawcy wiadomości e-mail.
  • Implementacja w systemach logowania poprzez WWW.
  • Implementacja w systemach logowania aplikacji.
  • Gwarancja do 6 000 €.
  • Szybka i wygodna weryfikacja oraz wygenerowanie certyfikatu.

Szybka i wygodna weryfikacja

Weryfikacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez potwierdzenie adresu e-mail, dla którego certyfikat będzie generowany. Weryfikacja polega na kliknięciu w link weryfikacyjny w wiadomości przesłanej na adres e-mail wskazany w formularzu na stronie, podczas zamówienia. Pełny opis procedury weryfikacyjnej opisany jest w naszej Bazie Wiedzy: Weryfikacja i dokumenty dla certyfikatów Certum Individual ID.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Certum są rozpoznawane przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako klient Certum uzyskujesz bezpłatny dostęp do pomocy technicznej, dostępnej w dni robocze w godzinach od 06.00 do 18.00, poprzez e-mail, czat online oraz infolinię.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?