Certyfikat DigiCert EV SSL

Digicert Logo

Certyfikat SSL DigiCert EV SSL (Extended Validation) to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań zabezpieczeń dostępnych na rynku, oferujące najwyższy poziom weryfikacji i zaufania. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw i organizacji, które pragną maksymalnie podnieść wiarygodność swojej witryny internetowej w oczach klientów oraz zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. W procesie weryfikacji dla certyfikatu DigiCert EV SSL organizacja jest poddawana szczegółowej kontroli, która obejmuje weryfikację prawnej, operacyjnej i fizycznej egzystencji firmy. DigiCert sprawdza zgodność z międzynarodowymi standardami i przeprowadza rygorystyczne procedury sprawdzające, aby upewnić się, że firma jest w pełni uprawniona do używania domeny, dla której wydany zostanie certyfikat. Ta weryfikacja zapewnia najwyższy poziom zaufania wśród odwiedzających stronę, co jest szczególnie ważne dla stron e-commerce, bankowości online oraz innych usług wymagających silnego uwierzytelnienia.

DigiCert EV SSL wykorzystuje technologię szyfrowania do 256-bitów oraz algorytm SHA-2, co zapewnia ochronę przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami cybernetycznymi, w tym przed atakami typu man-in-the-middle, phishingiem oraz innymi próbami przechwycenia danych. Bezpieczeństwo to jest dodatkowo wzmacniane przez stosowanie kluczy kryptograficznych o długości od 2048 bitów. Dodatkową korzyścią jest wsparcie techniczne dostępne 24/7, zapewniające pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz odpowiedzi na pytania dotyczące produktu. Klienci DigiCert mogą liczyć na szybką i profesjonalną pomoc techniczną, co jest nieocenione w sytuacji wystąpienia awarii lub problemów z certyfikatem.

Certyfikaty DigiCert EV SSL są również objęte gwarancją finansową, co daje dodatkową warstwę ochrony w przypadku naruszenia zabezpieczeń wynikających z błędu certyfikacji. Gwarancja ta podkreśla zaangażowanie DigiCert w dostarczanie produktów najwyższej jakości i zabezpieczeń.

Certyfikat SSL DigiCert EV SSL jest najwyższej klasy certyfikatem SSL, który oferuje nie tylko najwyższy poziom szyfrowania i bezpieczeństwa, ale także zwiększa zaufanie i wiarygodność organizacji online, co jest kluczowe dla firm o wysokich wymaganiach bezpieczeństwa i zaufania klientów.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
DigiCert
DigiCert EV SSL
EV
do 1 dnia
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
1253,70 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert EV SSL
EV
do 1 dnia
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
2382,03 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert EV SSL
EV
do 1 dnia
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
3510,41 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Certyfikat SSL z walidacją EV (Extended Validation) – certyfikat wyświetlający pełne dane firmowe oraz gwarantujący dynamiczną pieczęć.
  • Większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana w ciągu 1 dnia roboczego. Unikalny certyfikat SSL EV wystawiany znacznie szybciej niż inne certyfikaty EV.
  • Obsługuje 2 algorytmy szyfrowania: RSA oraz ECC w obrębie tego samego certyfikatu SSL.
  • Dynamiczna pieczęć DigiCert Secure Seal.
  • Bezpłatny support dostępny 24/7, ekspresowe odnowienie oraz możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.
  • Gwarancja $1 000 000, bezpłatne ponowne wygenerowanie w okresie ważności certyfikatu ssl.

Pieczęć bezpieczeństwa

DigiCert dynamiczna pieczęćWraz z certyfikatem SSL otrzymasz bezpłatną, dynamiczną pieczęć, którą możesz umieścić i wyświetlać na swojej witrynie. Klienci będą natychmiast poinformowani, że korzystasz z 256-bitowego szyfrowania w celu ochrony prywatnych danych. Dodatkowo dynamiczna pieczęć będzie wyświetlać dane Twojej firmy, zwiększając tym samym zaufanie do Twojej strony.

Certyfikat SSL EV (Extended Validation)

Certyfikat SSL z walidacją EV osiąga najwyższy poziom zaufania konsumentów za pośrednictwem ścisłych standardów uwierzytelniania certyfikatów SSL. Wytyczne dotyczące weryfikacji EV wymagają, aby firma DigiCert pobierała i weryfikowała wiele elementów identyfikujących firmę lub organizację występującą o certyfikat SSL z walidacją EV. Finałem otrzymania takiego certyfikatu to nie tylko wysokie zaufanie ze strony klientów ale również certyfikat wyświetlający dane firmowe w szczegółach certyfikatu czy dynamiczna pieczęć. Weryfikacja jest wieloetapowa i polega ona na weryfikacji praw właśności do domeny, danych rejestrowych firmy a także bezpośredni kontakt telefoniczny z przedstawicielem firmy występującej o certyfikat SSL EV.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL DigiCert są rozpoznawane przez 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Pomoc dostępna poprzez czat, email oraz telefon. Dzięki czemu możesz uzyskać potrzebną pomoc, gdy tylko będzie Ci ona potrzebna. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie będziesz w stanie łatwo zarządzać swoim kontem, gdzie możesz uaktualnić, odnowić, aktywować i kupować usługi. Możliwe jest użycie ekspresowego odnowienia i automatycznego odnawiania, co przyspiesza zarządzanie usługami.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?