Certyfikat DigiCert Secure Site EV

Digicert Logo

Zdobądź więcej klientów dla swojej strony, poprzez zastosowanie rozwiązania o wysokim poziomie bezpieczeństwie. Dzięki certyfikatowi SSL DigiCert Secure Site EV Twoi klienci sfinalizują większą liczbę transakcji. DigiCert Secure Site EV to rozwiązanie do ochrony serwisów WWW, które zawiera również pieczęć Norton Secured Seal, najbardziej rozpoznawalny w Internecie znak bezpieczeństwa, ocenę luk w zabezpieczeniach oraz skanowanie serwisów pod kątem malware – to wszystko, aby chronić dane a także żeby przeciwdziałać krytycznym lukom bezpieczeństwa w Twoich serwisach WWW.

Certyfikat SSL DigiCert Secure Site EV wyświetla pełne dane firmowe co znacząco podnosi poziom zaufania Twoich klientów, a także poinformuje o stosowaniu certyfikatu z walidacją EV gwarantującego najwyższym poziom bezpieczeństwa m.in. dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
DigiCert
DigiCert Secure Site EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
3815,07 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert Secure Site EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
6867,16 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert Secure Site EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
10491,55 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Certyfikat SSL z walidacją EV (Extended Validation) – certyfikat wyświetlający pełne dane firmowe oraz gwarantujący dynamiczną pieczęć.
 • Większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana w ciągu 3 dni roboczych.
 • Obsługuje 2 algorytmy szyfrowania: RSA oraz ECC w obrębie tego samego certyfikatu SSL.
 • Pieczęć Norton Secured Seal z Symantec Seal-in-Search maksymalizuje konwersję kliknięć.
 • Ocena luk w zabezpieczeniach oraz codzienne skanowanie pod kątem malware pomaga chronić Twoją witrynę przez zagrożeniami.
 • Bezpłatny support dostępny 24/7, ekspresowe odnowienie oraz możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.
 • Gwarancja $1 750 000, bezpłatne cofnięcie i zastąpienie.
 • SSL i więcej w jednym rozwiązaniu: Certyfikat SSL DigiCert Secure Site EV zawiera certyfikat SSL, codzienne skanowanie serwisu pod kątem malware oraz ocenę luk w zabezpieczeniach. To wszystko by zabezpieczyć Twoją witrynę i chronić ją przed atakami. Pełne dane firmowe widoczne w certyfikacie, pieczęć Norton Secured oraz technologia Seal-in-Search dają pewność Twoim klientom, że Twoja witryna jest bezpieczna od momentu wyszukania w wyszukiwarce aż do finalizacji transakcji.
 • Klienci zyskują zaufanie do witryn z certyfikatami SSL EV: Kupujący online mając dostęp do pełnych danych firmowych oraz dynamiczna pieczęć to niezawodne sposoby sprawdzania tożsamości i bezpieczeństwa witryny. Tylko certyfikaty SSL z walidacją EV pozwalają na wyświetlenie pełnych danych firmowych firmy, dla której ten certyfikat SSL został wygenerowany. Kupujący online częściej wprowadzają dane karty kredytowej i/lub inne poufne informacje finansowe na witrynach, które używają certyfikatów SSL EV.
 • Klienci na całym świecie znają i ufają pieczęci Norton Secured Seal: Pieczęć Norton Secured Seal, to najbardziej zaufany znak w Internecie, jest oglądana ponad pół miliarda razy dziennie na stronach internetowych w 170 krajach. Symantec Seal-in-Search wyświetla pieczęć Norton Secured Seal tuż obok Twojego łącza w przeglądarkach z bezpłatnym pluginem jak również na stronach zakupowych partnera oraz na stronach przeglądu produktów.
 • Światowej klasy obsługa klienta oraz zarządzanie online: wsparcie techniczne klienta dostępne 24/7 oraz Centrum Symantec Trust Center daje pełny obraz oraz kontrolę na Twoimi certyfikatami i usługami.

Pieczęć bezpieczeństwa

Norton Site SealWraz z certyfikatem SSL otrzymasz bezpłatną, dynamiczną pieczęć, którą możesz umieścić i wyświetlać na swojej witrynie. Klienci będą natychmiast poinformowani, że korzystasz z 256-bitowego szyfrowania w celu ochrony prywatnych danych

Certyfikat SSL EV (Extended Validation)

Certyfikat SSL z walidacją EV osiąga najwyższy poziom zaufania konsumentów za pośrednictwem ścisłych standardów uwierzytelniania certyfikatów SSL. Wytyczne dotyczące weryfikacji EV wymagają, aby firma DigiCert pobierała i weryfikowała wiele elementów identyfikujących firmę lub organizację występującą o certyfikat SSL z walidacją EV. Finałem otrzymania takiego certyfikatu to nie tylko wysokie zaufanie ze strony klientów ale również certyfikat wyświetlający dane firmowe w szczegółach certyfikatu czy dynamiczna pieczęć. Weryfikacja jest wieloetapowa i polega ona na weryfikacji praw właśności do domeny, danych rejestrowych firmy a także bezpośredni kontakt telefoniczny z przedstawicielem firmy występującej o certyfikat SSL EV.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL DigiCert są rozpoznawane przez 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Pomoc dostępna poprzez czat, email oraz telefon. Dzięki czemu możesz uzyskać potrzebną pomoc, gdy tylko będzie Ci ona potrzebna. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie będziesz w stanie łatwo zarządzać swoim kontem, gdzie możesz uaktualnić, odnowić, aktywować i kupować usługi. Możliwe jest użycie ekspresowego odnowienia i automatycznego odnawiania, co przyspiesza zarządzanie usługami.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?