Certyfikat DigiCert Secure Site Pro EV

Digicert LogoChroń swoich klientów i rozwijaj swoją firmę z najbardziej zaufanym i bezpiecznym wyborem do ochrony serwisów WWW. Certyfikat SSL DigiCert Secure Site Pro EV to rozwiązanie obejmujące funkcję Extended Validation (EV) – pełne dane firmowe wyświetlone w certyfikacie oraz zabezpieczenie w postaci pieczęci Norton Secured Seal, najbardziej rozpoznawalnego znaku zaufania w Internecie. Certyfikat SSL DigiCert Secure Site Pro EV oferuje najsilniejsze szyfrowanie SSL, z oceną luk bezpieczeństwa i skanowaniem serwisu pod kątem złośliwego oprogramowania. To wszystko, aby chronić Twoją witrynę przed atakami.
Certyfikat SSL DigiCert Secure Site Pro EV to nie tylko certyfikat SSL dla biznesu i ochrony online, pomaga on również w zwiększeniu ruchu na Twojej witrynie oraz redukuje liczbę porzuconych transakcji.
Certyfikaty SSL od firmy DigiCert to najbardziej wiarygodne certyfikaty SSL na świecie. Dodatkowo z certyfikatem SSL otrzymujesz najbardziej wiarygodny znak w Internecie pieczęć: Norton Secured Site Seal. Dynamiczna pieczęć Norton Secured Site Seal jest oglądana około 160 000 razy dziennie w 160 krajach w ponad 90 000 witrynach sieci Web.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
DigiCert
DigiCert Secure Site Pro EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena / Wiele domen
1 rok
5373,38 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert Secure Site Pro EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena / Wiele domen
2 lata*
10209,41 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert Secure Site Pro EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena / Wiele domen
3 lata*
14776,76 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Liczba domen dołączana w standardzie
Maksymalna liczba domen certyfikatu
Okres ważności
Cena za każdą dodatkową domenę
1 CSR
do 250 domen
1 rok
5101,69 zł
1 CSR
do 250 domen
2 lata*
9693,18 zł
1 CSR
do 250 domen
3 lata*
14029,63 zł

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Certyfikat SSL z walidacją EV (Extended Validation) – certyfikat z pełnymi danymi firmowymi oraz dynamiczną pieczęcią.
 • 256-bitowe szyfrowania do ochrony bezpieczeństwa transakcji online.
 • Większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana w ciągu 3 dni roboczych.
 • Wspiera 2 algorytmy szyfrowania: RSA oraz ECC w obrębie tego samego certyfikatu SSL.
 • Pieczęć Norton Secured Seal z Symantec Seal-in-Search maksymalizuje konwersję kliknięć.
 • Ocena luk w zabezpieczeniach oraz codzienne skanowanie pod kątem malware pomaga chronić Twoją witrynę przez zagrożeniami.
 • Bezpłatny support dostępny 24/7, ekspresowe odnowienie oraz możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.
 • Gwarancja $2 000000, bezpłatne cofnięcie i zastąpienie.
 • SSL i więcej w jednym rozwiązaniu: Certyfikat SSL Symantec Secure Site EV zawiera certyfikat SSL, codzienne skanowanie serwisu pod kątem malware oraz ocenę luk w zabezpieczeniach. To wszystko by zabezpieczyć Twoją witrynę i chronić ją przed atakami. Widoczne pełne dane firmowe, pieczęć Norton Secured oraz technologia Seal-in-Search dają pewność Twoim klientom, że Twoja witryna jest bezpieczna od chwili jej wyszukania w wyszukiwarce aż do momentu finalizacji transakcji.
 • Klienci zyskują zaufanie do witryn pozwalających sprawdzić dane firmowe: Tylko certyfikaty SSL z walidacją EV pozwalają na wyświetlenie pełnych danych firmowych, dla której ten certyfikat SSL został wygenerowany. Kupujący online częściej wprowadzają dane karty kredytowej i/lub inne poufne informacje finansowe na witrynach, które używają certyfikatów SSL EV.
 • Klienci na całym świecie znają i ufają pieczęci Norton Secured Seal: Pieczęć Norton Secured Seal, to najbardziej zaufany znak w Internecie, jest oglądana ponad pół miliarda razy dziennie na stronach internetowych w 170 krajach. Symantec Seal-in-Search wyświetla pieczęć Norton Secured Seal tuż obok Twojego łącza w przeglądarkach z bezpłatnym pluginem jak również na stronach zakupowych partnera oraz na stronach przeglądu produktów.
 • Światowej klasy obsługa klienta oraz zarządzanie online: wsparcie techniczne klienta dostępne 24/7.

Pieczęć bezpieczeństwa

Norton Site SealWraz z certyfikatem SSL otrzymasz bezpłatną, dynamiczną pieczęć, którą możesz umieścić i wyświetlać na swojej witrynie. Klienci będą natychmiast poinformowani, że korzystasz z 256-bitowego szyfrowania w celu ochrony prywatnych danych

Certyfikat SSL EV (Extended Validation)

Certyfikat SSL z walidacją EV osiąga najwyższy poziom zaufania konsumentów za pośrednictwem ścisłych standardów uwierzytelniania certyfikatów SSL. Wytyczne dotyczące weryfikacji EV wymagają, aby firma DigiCert pobierała i weryfikowała wiele elementów identyfikujących firmę lub organizację występującą o certyfikat SSL z walidacją EV. Finałem otrzymania takiego certyfikatu to nie tylko wysokie zaufanie ze strony klientów ale również certyfikat wyświetlający dane firmowe w szczegółach certyfikatu czy dynamiczna pieczęć. Weryfikacja jest wieloetapowa i polega ona na weryfikacji praw właśności do domeny, danych rejestrowych firmy a także bezpośredni kontakt telefoniczny z przedstawicielem firmy występującej o certyfikat SSL EV.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL SAN możesz zabezpieczyć domeny o różnych nazwach za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy domen.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL DigiCert są rozpoznawane przez 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Pomoc dostępna poprzez czat, email oraz telefon. Dzięki czemu możesz uzyskać potrzebną pomoc, gdy tylko będzie Ci ona potrzebna. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie będziesz w stanie łatwo zarządzać swoim kontem, gdzie możesz uaktualnić, odnowić, aktywować i kupować usługi. Możliwe jest użycie ekspresowego odnowienia i automatycznego odnawiania, co przyspiesza zarządzanie usługami.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?