Certyfikat DigiCert Secure Site Pro Wildcard

Digicert Logo

Certyfikat SSL DigiCert Secure Site Pro Wildcard może być używany, jeśli konieczne jest zabezpieczenie wielu subdomen na kilku serwerach przy użyciu tylko jednego certyfikatu SSL. Secure Site Pro Wildcard jest idealnym rozwiązaniem do prestiżowych lub specjalistycznych projektów internetowych, na przykład na serwerze z kilkoma ważnymi usługami lub dla dostawcy produktów i usług finansowych, dla których standardem certyfikacji jest certyfikat SSL sygnowany przez firmę DigiCert.

DigiCert Secure Site Pro Wildcard to coś więcej niż tylko certyfikat SSL. To rozwiązanie zabezpieczające witrynę zawiera: certyfikat SSL, pieczęć Norton Secured Seal – najbardziej znany znak zaufania w Internecie oraz skanowanie serwisu pod kątem złośliwego oprogramowania.
Certyfikat SSL DigiCert Secure Site Pro Wildcard to również 256-bitowe szyfrowanie gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Secure Site Pro Wildcard to coś więcej niż tylko produkt biznesowy. Z uwagi na renomę oraz gwarancję najwyższego bezpieczeństwa może pomóc wszystkim, chronionym, witrynom przyciągnąć większą liczbę klientów, dzięki budowaniu zaufania potencjalnych klientów.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
DigiCert
DigiCert Secure Site Pro Wildcard
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
1 rok
20475,00 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert Secure Site Pro Wildcard
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
2 lata*
38902,50 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert Secure Site Pro Wildcard
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
3 lata*
57330,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Obsługa dwóch algorytmów szyfrowania: ECC oraz RSA w obrębie jednego certyfikatu SSL.
 • Zabezpieczenie nielimitowanej liczby subdomen domeny głównej.
 • Rozpoznawalność przez 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń.
 • Certyfikat SSL z walidacją OV (Business/Organization Validation) z dynamiczną pieczęcią.
 • Codzienne skanowanie witryn pod kątem złośliwego oprogramowania z informacją dla odwiedzających serwis.
 • Pieczęć Norton Secured Seal.
 • Szyfrowania 256-bitowe.
 • Bezpłatne, ponowne wygenerowanie certyfikatu SSL w okresie jego ważności.
 • Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.
 • Okres ważności certyfikatu 1-3 lata.
 • Obsługa IDN.
 • Gwarancja wydawcy w wysokości $2 500 000

Pieczęć bezpieczeństwa

Norton Site SealWraz z certyfikatem SSL otrzymasz bezpłatną, dynamiczną pieczęć, którą możesz umieścić i wyświetlać na swojej witrynie. Klienci będą natychmiast poinformowani, że korzystasz z 256-bitowego szyfrowania w celu ochrony prywatnych danych

Certyfikat SSL OV (Business/Organization Validation)

Certyfikaty SSL z walidacją OV zaliczają się do certyfikatów zaufanych. Organizacje/firmy występujące o certyfikat SSL OV są ściśle weryfikowane przez DigiCert w oparciu o rejestry firm np. KRS, CEiDG. Wszystkie dokumenty są weryfikowane manualnie, a z przedstawicielem firmy występującej o certyfikat SSL OV może się kontaktować obsługa DigiCert celem weryfikacji przesłanych informacji jak również w zakresie praw do zarządzania domeną, dla której będzie generowany certyfikat SSL. Z uwagi na cały proces certyfikaty SSL OV zawierają dane firmy, dla której certyfikat OV został wygenerowany. Certyfikat SSL z walidacją OV to standardowy certyfikat niezbędny dla serwisu WWW komercyjnego lub publicznego. Certyfikat SSL OV jest zgodny ze standardem X.509 RFC stąd też zawiera wszystkie informacje dotyczące organizacji/firmy dla której certyfikat SSL został wystawiony.

Certyfikat SSL Wildcard

Certyfikaty SSL Wildcard pozwalają na zabezpieczenie nielimitowanej liczby subdomen, domeny głównej, dla której certyfikat SSL Wildcard został wygenerowany. Istotne jest to, że można zabezpieczyć certyfikatem SSL subdomeny na jednym adresie IP. Oznacza to, że możesz użyć jednego certyfikatu do zabezpieczenia wielu stron, a tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. Certyfikat SSL Wildcard to tani a zarazem wygodniejszy sposób zarządzania jednym certyfikatem na każdej subdomenie.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL DigiCert są rozpoznawane przez 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Pomoc dostępna poprzez czat, email oraz telefon. Dzięki czemu możesz uzyskać potrzebną pomoc, gdy tylko będzie Ci ona potrzebna. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie będziesz w stanie łatwo zarządzać swoim kontem, gdzie możesz uaktualnić, odnowić, aktywować i kupować usługi. Możliwe jest użycie ekspresowego odnowienia i automatycznego odnawiania, co przyspiesza zarządzanie usługami.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?