Certyfikat DigiCert Secure Site Pro

Digicert LogoChroń swoją firmę przed atakiem z najsilniejszym szyfrowaniem SSL dostępnym dla większości użytkowników witryny. Certyfikat SSL DigiCert Secure Site Pro to rozwiązanie zabezpieczające witrynę, obsługujące 256-bitowe szyfrowanie, pieczęć Norton Secured Site Seal, analizę luk w zabezpieczeniach i skanowanie serwisu pod kątem złośliwego oprogramowania – to wszystko pomaga w podejmowaniu działań mających na celu zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa Twojego serwisu.
Certyfikat SSL DigiCert Secure Site PRO daje Twojej witrynie najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oznacza to, że klienci będą mieli większe zaufanie do poziomu bezpieczeństwa stosowanego w Twoim serwisie i będą bardziej skłonni do dokonywania transakcji online. DigiCert Secure Site Pro sprawdza się dobrze dla firm, aby chronić serwis WWW oraz daje klientom wystarczającą pewność, że dokonując transakcji online z wykorzystaniem karty kredytowej ich dane są profesjonalnie chronione. Dodatkowo opcja SAN pozwala chronić dodatkowe domeny w atrakcyjnej cenie na tak samo wysokim poziomie jak domena główna.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
DigiCert
DigiCert Secure Site Pro
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena / Wiele domen
1 rok
3194,10 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert Secure Site Pro
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena / Wiele domen
2 lata*
6066,06 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert Secure Site Pro
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena / Wiele domen
3 lata*
8943,48 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Liczba domen dołączana w standardzie
Maksymalna liczba domen certyfikatu
Okres ważności
Cena za każdą dodatkową domenę
1 CSR
do 250 domen
1 rok
3030,30 zł
1 CSR
do 250 domen
2 lata*
5754,84 zł
1 CSR
do 250 domen
3 lata*
8484,84 zł

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • 256-bitowe szyfrowanie gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa.
 • Wspiera 2 algorytmy szyfrowania: RSA oraz ECC – wszystko w obrębie jednego certyfikatu SSL.
 • Pełna walidacja OV (Business/Organization Validation) zweryfikuje prawo własności do domeny dla której certyfikat SSL będzie generowany oraz dane firmy występującej o certyfikat SSL.
 • Większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana w ciągu 1 dnia roboczego.
 • Norton Secured Seal oraz Symantec Seal-in-Search maksymalizują konwersję kliknięć.
 • Ocena luk bezpieczeństwa oraz codzienne skanowanie serwisu pod kątem malware – po to by zwiększyć poziom bezpieczeństwa Twojego serwisu.
 • Zawiera support dostępny 24/7, ekspresowe odnowienie oraz możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.
 • Gwarancja $2 000 000, bezpłatne cofnięcie i zastąpienie.
 • SSL i więcej w jednym rozwiązaniu: Certyfikat SSL DigiCert Secure Site Pro zawiera nie tylko sam certyfikat SSL, to także codzienne skanowanie serwisu pod kątem malware, ocena potencjalnych luk bezpieczeństwa – wszystko to by zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i ograniczyć ryzyko ataku.
 • Dynamiczna Pieczęć Norton Secured Seal oraz technologia Seal-in-Search chronią Twoich klientów od momentu wyszukania serwisu do finalizacji zakupów w Twoim serwisie.
 • Klienci na całym świecie znają i ufają pieczęci Norton Secured Seal: Pieczęć Norton Secured Seal, to najbardziej zaufany znak w Internecie, jest oglądana ponad pół miliarda razy dziennie na stronach internetowych w 170 krajach. Symantec Seal-in-Search wyświetla pieczęć Norton Secured Seal tuż obok Twojego łącza w przeglądarkach z bezpłatnym pluginem jak również na stronach zakupowych partnera oraz na stronach przeglądu produktów.
 • Światowej klasy obsługa klienta oraz zarządzanie online: wsparcie techniczne klienta dostępne 24/7.

Pieczęć bezpieczeństwa

Norton Site SealWraz z certyfikatem SSL otrzymasz bezpłatną, dynamiczną pieczęć, którą możesz umieścić i wyświetlać na swojej witrynie. Klienci będą natychmiast poinformowani, że korzystasz z 256-bitowego szyfrowania w celu ochrony prywatnych danych

Certyfikat SSL OV (Business/Organization Validation)

Certyfikaty SSL z walidacją OV zaliczają się do certyfikatów zaufanych. Organizacje/firmy występujące o certyfikat SSL OV są ściśle weryfikowane przez DigiCert w oparciu o rejestry firm np. KRS, CEiDG. Wszystkie dokumenty są weryfikowane manualnie, a z przedstawicielem firmy występującej o certyfikat SSL OV może się kontaktować obsługa DigiCert celem weryfikacji przesłanych informacji jak również w zakresie praw do zarządzania domeną, dla której będzie generowany certyfikat SSL. Z uwagi na cały proces certyfikaty SSL OV zawierają dane firmy, dla której certyfikat OV został wygenerowany. Certyfikat SSL z walidacją OV to standardowy certyfikat niezbędny dla serwisu WWW komercyjnego lub publicznego. Certyfikat SSL OV jest zgodny ze standardem X.509 RFC stąd też zawiera wszystkie informacje dotyczące organizacji/firmy dla której certyfikat SSL został wystawiony.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL SAN możesz zabezpieczyć domeny o różnych nazwach za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy domen.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL DigiCert są rozpoznawane przez 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Pomoc dostępna poprzez czat, email oraz telefon. Dzięki czemu możesz uzyskać potrzebną pomoc, gdy tylko będzie Ci ona potrzebna. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie będziesz w stanie łatwo zarządzać swoim kontem, gdzie możesz uaktualnić, odnowić, aktywować i kupować usługi. Możliwe jest użycie ekspresowego odnowienia i automatycznego odnawiania, co przyspiesza zarządzanie usługami.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?