Certyfikat DigiCert Secure Site

Digicert LogoChroń transfer wrażliwych danych na stronach internetowych, w intranecie i extranecie. To rozwiązanie zabezpieczające zawiera esencję SSL – Norton Secured Seal, najbardziej rozpoznawalnych znak zaufania w Internecie oraz skanowania malware.
Certyfikat SSL DigiCert Secure Site pomaga zwiększyć ruch na Twojej stronie i zmniejsza ryzyko porzucenia transakcji. Certyfikat SSL DigiCert Secure Site to certyfikat SSL klasy premium dodatkowo wraz z Norton Secured Seal, technologią Seal-in-Search oraz codziennym skanowaniem strony pod kątem malware dają pewność Twoim klientom, że Twoja witryna jest bezpieczna i chroniona na najwyższym, światowym poziomie.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
DigiCert
DigiCert Secure Site
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena / Wiele domen
1 rok
1365,00 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert Secure Site
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena / Wiele domen
2 lata*
2593,50 zł
Zamów
DigiCert
DigiCert Secure Site
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena / Wiele domen
3 lata*
3822,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Liczba domen dołączana w standardzie
Maksymalna liczba domen certyfikatu
Okres ważności
Cena za każdą dodatkową domenę
1 CSR
do 250 domen
1 rok
1173,90 zł
1 CSR
do 250 domen
2 lata*
2113,02 zł
1 CSR
do 250 domen
3 lata*
3228,23 zł

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Pełna walidacja OV (Business/Organization Validation) zweryfikuje prawo własności do domeny dla której certyfikat SSL będzie generowany oraz dane firmy występującej o certyfikat SSL.
 • Obsługa SAN (Subject Alternative Name) – dodatkowe domeny.
 • Większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana w ciągu 1 dnia roboczego.
 • 256-bitowe szyfrowanie transakcji online.
 • Obsługuje 2 algorytmy szyfrowania: RSA oraz ECC w ramach tego samego certyfikatu SSL.
 • Norton Secured Seal oraz Symantec Seal-in-Search maksymalizują konwersję kliknięć.
 • Codzienne skanowanie strony pod kątem malware pokaże Twoim klientom, że dbasz o bezpieczeństwo danych.
 • Zawiera support dostępny 24/7, ekspresowe odnowienie oraz możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.
 • Sprawdzenie instalacji SSL, gwarancja $1 750 000, bezpłatne cofnięcie i zastąpienie.
 • SSL i więcej w jednym rozwiązaniu: Certyfikat SSL DigiCert Secure Site pomaga zwiększyć ruch w Twojej witrynie i zredukować liczbę zaniechanych transakcji.
 • Certyfikat SSL DigiCert Secure Site to certyfikat SSL klasy premium dodatkowo wraz z Norton Secured Seal, technologią Seal-in-Search oraz codziennym skanowaniem strony pod kątem malware dają pewność Twoim klientom, że Twoja witryna jest bezpieczna i chroniona na najwyższym, światowym poziomie.
 • Klienci na całym świecie znają i ufają pieczęci Norton Secured Seal: Pieczęć Norton Secured Seal, to najbardziej zaufany znak w Internecie, jest oglądana ponad pół miliarda razy dziennie na stronach internetowych w 170 krajach. Symantec Seal-in-Search wyświetla pieczęć Norton Secured Seal tuż obok Twojego łącza w przeglądarkach z bezpłatnym pluginem jak również na stronach zakupowych partnera oraz na stronach przeglądu produktów.
 • Światowej klasy obsługa klienta oraz zarządzanie online: wsparcie techniczne klienta dostępne 24/7 oraz Centrum Symantec Trust Center daje pełny obraz oraz kontrolę na Twoimi certyfikatami i usługami.

Pieczęć bezpieczeństwa

Norton Site SealWraz z certyfikatem SSL otrzymasz bezpłatną, dynamiczną pieczęć, którą możesz umieścić i wyświetlać na swojej witrynie. Klienci będą natychmiast poinformowani, że korzystasz z 256-bitowego szyfrowania w celu ochrony prywatnych danych

Certyfikat SSL OV (Business/Organization Validation)

Certyfikaty SSL z walidacją OV zaliczają się do certyfikatów zaufanych. Organizacje/firmy występujące o certyfikat SSL OV są ściśle weryfikowane przez DigiCert w oparciu o rejestry firm np. KRS, CEiDG. Wszystkie dokumenty są weryfikowane manualnie, a z przedstawicielem firmy występującej o certyfikat SSL OV może się kontaktować obsługa DigiCert celem weryfikacji przesłanych informacji jak również w zakresie praw do zarządzania domeną, dla której będzie generowany certyfikat SSL. Z uwagi na cały proces certyfikaty SSL OV zawierają dane firmy, dla której certyfikat OV został wygenerowany. Certyfikat SSL z walidacją OV to standardowy certyfikat niezbędny dla serwisu WWW komercyjnego lub publicznego. Certyfikat SSL OV jest zgodny ze standardem X.509 RFC stąd też zawiera wszystkie informacje dotyczące organizacji/firmy dla której certyfikat SSL został wystawiony.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL SAN możesz zabezpieczyć domeny o różnych nazwach za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy domen.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL DigiCert są rozpoznawane przez 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Pomoc dostępna poprzez czat, email oraz telefon. Dzięki czemu możesz uzyskać potrzebną pomoc, gdy tylko będzie Ci ona potrzebna. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie będziesz w stanie łatwo zarządzać swoim kontem, gdzie możesz uaktualnić, odnowić, aktywować i kupować usługi. Możliwe jest użycie ekspresowego odnowienia i automatycznego odnawiania, co przyspiesza zarządzanie usługami.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?