Certyfikat GeoTrust QuickSSL Premium SAN

GeoTrust LogoCertyfikat SSL GeoTrust QuickSSL Premium SAN chroni główną domenę dla której zostanie wygenerowany oraz do 4 dodatkowych subdomen SAN (Subject Alternative Names). Certyfikaty SSL SAN pozwalają na ochronę dodatkowych nazw DNS za pomocą pojedynczego certyfikatu SSL. Na przykład, za pomocą certyfikatu SSL QuickSSL Premium protokołem SSL można chronić: www.domena.com, mail.domena.com, sklep.domena.com oraz domena.com – wszystko za pomocą tego jednego certyfikatu SSL. Dzięki temu oszczędzasz czas oraz pieniądze korzystając tylko z 1 certyfikatu SSL zabezpieczając przy okazji 4 dodatkowe subdomeny.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
GeoTrust SSL
GeoTrust QuickSSL Premium SAN
DV
do 10 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena / 4 subdomeny
1 rok
411,60 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust QuickSSL Premium SAN
DV
do 10 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena / 4 subdomeny
2 lata*
720,30 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust QuickSSL Premium SAN
DV
do 10 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena / 4 subdomeny
3 lata*
1152,48 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Certyfikat SSL zabezpiecza domenę z i bez www*.
 • Obejmuje do 4 dodatkowych subdomen SAN (Subject Alternative Names).
 • Certyfikat SSL działa z 256-bitowym szyfrowaniem.
 • W pełni zautomatyzowany proces weryfikacji i generowania – do 10 minut.
 • Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation).
 • Wspierany i rozpoznawalny przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
 • Bezpłatna telefoniczna pomoc techniczna.
 • Bezpłatna możliwość ponownego wygenerowania oraz modyfikacji domen.
 • Gwarancja wydawcy GeoSure $500 000.
 • Bez limitu ilości serwerów.
 • Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.

*Aby certyfikat SSL działał poprawnie z domenami www oraz bez www, żądanie generowania certyfikatu SSL (CSR) powinno zostać wygenerowane na nazwę domeny z www wpisane w sekcji Common Name (CN) np. www.mojadomena.com.

Pieczęć bezpieczeństwa

GeoTrust Site SealWraz ze wzrostem oszustw a także kradzieży tożsamości, odwiedzający serwisy WWW nauczyli się sprawdzać wiarygodność serwisów, szczególnie w sytuacji gdy dochodzi do transakcji online. Pieczęć GeoTrust Secured, dostępna z każdym certyfikatem SSL GeoTrust, w widoczny sposób przekazuje informacje, że serwis jest profesjonalnie chroniony. Dodaj GeoTrust Secured do swojej strony głównej, strony logowania, czy strony z zakupami online aby pokazać odwiedzającym, że strona jest wiarygodna i bezpiecznie chroniona certyfikatem SSL. Dodatkowo po kliknięciu w pieczęć użytkownik może sprawdzić dane dla kogo certyfikat SSL GeoTrust został wystawiony. Tym samym zwiększając zaufanie do odwiedzanego serwisu.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

W chwili dokonania zakupu certyfikatu SSL, GeoTrust prześle automatyczną wiadomość autoryzującą, w której zostanie zweryfikowane czy zamawiający certyfikat ma prawa do zarządzania domeną, dla której będzie generowany certyfikat SSL. Wiadomość zostanie przesłana na kontakt administracyjny przypisany do domeny. W przypadku gdy automatyczny proces weryfikacyjny nie zostanie pomyślnie wykonany, weryfikacja zostanie przekazana do sprawdzenia ręcznego. W takim przypadku wystawienie certyfikatu może się wydłużyć do 24 godzin z uwagi na konieczność kontaktu bezpośrednio z pomocą techniczną GeoTrust.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN (Subject Alternative Name) są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL GeoTrust QuickSSL Premium SAN możesz zabezpieczyć subdomeny o różnych nazwach (maksymalnie do 4 dodatkowych subdomen) za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy subdomen.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL GeoTrust są rozpoznawane przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Bezpłatna pomoc techniczna dzięki, której możesz uzyskać wszystkie niezbędne informacje kiedy tylko jest to konieczne. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie w prosty i wygodny sposób możesz zarządzać swoim kontem. Szybko i bezpiecznie uaktualnisz, odnowisz i aktywujesz swoje usługi. Pomoc techniczna jest dostępna poprzez e-mail, telefon oraz WWW.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?