Certyfikat GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

GeoTrust Logo

Dzięki certyfikatowi SSL GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard w szybki sposób zabezpieczysz domenę główną oraz dowolną liczbę subdomen – wszystko to za pomocą tylko jednego certyfikatu SSL. W pełni zautomatyzowany mechanizm weryfikacji certyfikatu oraz jego generowania pozwala firmie GeoTrust na wystawienie i przesłanie certyfikatu SSL QuickSSL Premium Wildcard w ciągu kilku minut od finalizacji zamówienia. Wraz z certyfikatem SSL GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard, otrzymujesz możliwość zabezpieczania certyfikatem SSL nielimitowanej liczby subdomen oraz instalowania go na dowolnej ilości serwerów – jeden certyfikat SSL, który będzie dostosowywał się do wzrostu Twojej firmy pozwalając przy okazji zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
GeoTrust SSL
GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard
DV
do 10 minut
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
1 rok
934,92 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard
DV
do 10 minut
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
2 lata*
1636,11 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard
DV
do 10 minut
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
3 lata*
2617,78 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Certyfikat SSL generowany automatycznie w kilka minut od sfinalizowanego zamówienia.
  • Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation).
  • Certyfikat SSL gwarantuje ochronę nielimitowanej liczbie subdomen, instalacja bez limitu serwerów, bez limitu ponownego wygenerowania, a wszystko z renomą marki GeoTrust.
  • Zarządzaj certyfikatem SSL QuickSSL Premium Wildcard oraz innymi certyfikatami SSL GeoTrust za pomocą konsoli GeoTrust Security Center.
  • Chroń reputację swojej marki używając sprawdzonego certyfikatu SSL od czołowej firmy zajmującej się bezpieczeństwem.
  • Szyfrowanie do 256-bitów z podpisem 2048-bitowym.
  • Gwarancja wystawcy: $500 000, dynamiczna pieczęć GeoTrust Secured.
  • Wygoda: certyfikat SSL generowany w kilka minut, ważność certyfikatu od 1 do 3 lat.
  • Efektywność: zarządzaj w szybki i wygodny sposób jednym certyfikatem SSL na nielimitowanej liczbie subdomen.
  • Uniwersalność: certyfikat SSL rozpoznawany i wspierany przez 99+% przeglądarek internetowych i urządzeń mobilnych.

Pieczęć bezpieczeństwa

GeoTrust Site SealWraz ze wzrostem oszustw a także kradzieży tożsamości, odwiedzający serwisy WWW nauczyli się sprawdzać wiarygodność serwisów, szczególnie w sytuacji gdy dochodzi do transakcji online. Pieczęć GeoTrust Secured, dostępna z każdym certyfikatem SSL GeoTrust, w widoczny sposób przekazuje informacje, że serwis jest profesjonalnie chroniony. Dodaj GeoTrust Secured do swojej strony głównej, strony logowania, czy strony z zakupami online aby pokazać odwiedzającym, że strona jest wiarygodna i bezpiecznie chroniona certyfikatem SSL. Dodatkowo po kliknięciu w pieczęć użytkownik może sprawdzić dane dla kogo certyfikat SSL GeoTrust został wystawiony. Tym samym zwiększając zaufanie do odwiedzanego serwisu.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

W chwili dokonania zakupu certyfikatu SSL, GeoTrust prześle automatyczną wiadomość autoryzującą, w której zostanie zweryfikowane czy zamawiający certyfikat ma prawa do zarządzania domeną, dla której będzie generowany certyfikat SSL. Wiadomość zostanie przesłana na kontakt administracyjny przypisany do domeny. W przypadku gdy automatyczny proces weryfikacyjny nie zostanie pomyślnie wykonany, weryfikacja zostanie przekazana do sprawdzenia ręcznego. W takim przypadku wystawienie certyfikatu może się wydłużyć do 24 godzin z uwagi na konieczność kontaktu bezpośrednio z pomocą techniczną GeoTrust.

Certyfikat SSL Wildcard

Certyfikaty SSL Wildcard pozwalają na zabezpieczenie nielimitowanej liczby subdomen, domeny głównej, dla której certyfikat SSL Wildcard został wygenerowany. Istotne jest to, że można zabezpieczyć certyfikatem SSL subdomeny na jednym adresie IP. Oznacza to, że możesz użyć jednego certyfikatu do zabezpieczenia wielu stron, a tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. Certyfikat SSL Wildcard to tani a zarazem wygodniejszy sposób zarządzania jednym certyfikatem na każdej subdomenie.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL GeoTrust są rozpoznawane przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Bezpłatna pomoc techniczna dzięki, której możesz uzyskać wszystkie niezbędne informacje kiedy tylko jest to konieczne. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie w prosty i wygodny sposób możesz zarządzać swoim kontem. Szybko i bezpiecznie uaktualnisz, odnowisz i aktywujesz swoje usługi. Pomoc techniczna jest dostępna poprzez e-mail, telefon oraz WWW.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?