Certyfikat GeoTrust QuickSSL Premium

GeoTrust LogoSkorzystaj z oferty GeoTrust i zabezpiecz swoją witrynę WWW za pomocą certyfikatu SSL. Certyfikat SSL GeoTrust QuickSSL Premium to najszybszy sposób na zabezpieczenie transakcji i aplikacji online przy użyciu protokołu SSL. Dzięki automatycznemu procesowi walidacji i generowania certyfikatu SSL, certyfikat QuickSSL Premium SSL jest weryfikowany i generowany zaledwie w kilka minut. Dodatkowo zarządzanie i odnawianie certyfikatu SSL GeoTrust QuickSSL Premium jest bardzo proste i wygodne. Dzięki GeoTrust otrzymasz niedrogi certyfikat SSL bez rezygnacji z wygody, bezpieczeństwa i niezawodności.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
GeoTrust SSL
GeoTrust QuickSSL Premium
DV
do 10 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
205,80 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust QuickSSL Premium
DV
do 10 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
360,15 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust QuickSSL Premium
DV
do 10 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
576,24 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki niedrogiemu, łatwemu w otrzymaniu certyfikatowi SSL.
  • Pokaż klientom, że dbasz o bezpieczeństwo uzyskując certyfikat SSL od wiarygodnej firmy zajmującej się bezpieczeństwem.
  • Uzyskaj więcej z dokonanego zakupu – certyfikat SSL jest bez limitu na ilość serwerów, bez limitu ponownego wygenerowania oraz ma reputację GeoTrust.
  • Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation), szyfrowanie 256-bitowe oraz 2048-bitowy podpis.
  • Gwarancja wydawcy: $500,000 oraz dynamiczna pieczęć GeoTrust True Site.
  • Wygoda: większość certyfikatów SSL jest weryfikowana i generowana w ciągu kilku minut, ważność od 1 do 3 lat.
  • Oszczędność: bez limitu na serwery, bezpłatne ponowne wygenerowania w okresie ważności certyfikatu SSL.
  • Uniwersalność: obsługuje i jest rozpoznawany przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
  • Bonus: Bezpłatnie zabezpiecza domena.com przy zamówieniu certyfikatu SSL dla www.domena.com (Dotyczy to tylko domen wyższego poziomu, oznacza to, że zamówienie dla www.test.domena.com nie będzie bezpłatnie chronić test.domena.com.)

Pieczęć bezpieczeństwa

GeoTrust Site SealWraz ze wzrostem oszustw a także kradzieży tożsamości, odwiedzający serwisy WWW nauczyli się sprawdzać wiarygodność serwisów, szczególnie w sytuacji gdy dochodzi do transakcji online. Pieczęć GeoTrust Secured, dostępna z każdym certyfikatem SSL GeoTrust, w widoczny sposób przekazuje informacje, że serwis jest profesjonalnie chroniony. Dodaj GeoTrust Secured do swojej strony głównej, strony logowania, czy strony z zakupami online aby pokazać odwiedzającym, że strona jest wiarygodna i bezpiecznie chroniona certyfikatem SSL. Dodatkowo po kliknięciu w pieczęć użytkownik może sprawdzić dane dla kogo certyfikat SSL GeoTrust został wystawiony. Tym samym zwiększając zaufanie do odwiedzanego serwisu.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

W chwili dokonania zakupu certyfikatu SSL, GeoTrust prześle automatyczną wiadomość autoryzującą, w której zostanie zweryfikowane czy zamawiający certyfikat ma prawa do zarządzania domeną, dla której będzie generowany certyfikat SSL. Wiadomość zostanie przesłana na kontakt administracyjny przypisany do domeny. W przypadku gdy automatyczny proces weryfikacyjny nie zostanie pomyślnie wykonany, weryfikacja zostanie przekazana do sprawdzenia ręcznego. W takim przypadku wystawienie certyfikatu może się wydłużyć do 24 godzin z uwagi na konieczność kontaktu bezpośrednio z pomocą techniczną GeoTrust.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL GeoTrust są rozpoznawane przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Bezpłatna pomoc techniczna dzięki, której możesz uzyskać wszystkie niezbędne informacje kiedy tylko jest to konieczne. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie w prosty i wygodny sposób możesz zarządzać swoim kontem. Szybko i bezpiecznie uaktualnisz, odnowisz i aktywujesz swoje usługi. Pomoc techniczna jest dostępna poprzez e-mail, telefon oraz WWW.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?