Certyfikat GeoTrust TrueBusiness ID Multi-Domain

GeoTrust Logo

Certyfikat SSL GeoTrust TrueBusiness ID Multi-Domain to łatwy w zarządzaniu certyfikat SSL SAN. Dzięki certyfikatowi SSL GeoTrust otrzymujesz wszechstronne oraz ekonomiczne rozwiązanie pozwalające na ochronę certyfikatem SSL wielu domen (maksymalnie do 250 dodatkowych). Certyfikat SSL GeoTrust TrueBusinessID Multi-Domain to idealne rozwiązanie dla hostingów współdzielonych, środowisk do testowania jakości jak również dla małych i średnich firm, które potrzebuje ochronić protokołem SSL biznesowe aplikacje na pojedynczym serwerze.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID Multi-Domain
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Wiele domen
1 rok
735,00 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID Multi-Domain
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Wiele domen
2 lata*
1286,25 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID Multi-Domain
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Wiele domen
3 lata*
2058,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Liczba domen dołączana w standardzie
Maksymalna liczba domen certyfikatu
Okres ważności
Cena za każdą dodatkową domenę
1 CSR + 4 domeny
do 250 domen
1 rok
80,85 zł
1 CSR + 4 domeny
do 250 domen
2 lata*
141,47 zł
1 CSR + 4 domeny
do 250 domen
3 lata*
226,38 zł

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Pełna kompatybilność z Microsoft Exchange Server oraz Office Communications Server.
  • Licencja bez limitu serwerów, daje maksymalną swobodę w instalacji certyfikatu SSL na wielu serwerach, które używają tej samej nazwy domeny (domen).
  • Uzyskaj nielimitowane ponowne wygenerowanie certyfikatu SSL w okresie jego ważności (dotyczy to również UCC/SAN, które zostały już zakupione).
  • Zabezpiecz certyfikatem SSL do 250 domen za pomocą tylko jednego certyfikatu SSL. Możesz połączyć to z certyfikatami TrueBusiness ID, True BusinessID with Extended Validation (EV) z dodatkowymi zakupami UCC/SAN.

Pieczęć bezpieczeństwa

GeoTrust Site SealWraz ze wzrostem oszustw a także kradzieży tożsamości, odwiedzający serwisy WWW nauczyli się sprawdzać wiarygodność serwisów, szczególnie w sytuacji gdy dochodzi do transakcji online. Pieczęć GeoTrust Secured, dostępna z każdym certyfikatem SSL GeoTrust, w widoczny sposób przekazuje informacje, że serwis jest profesjonalnie chroniony. Dodaj GeoTrust Secured do swojej strony głównej, strony logowania, czy strony z zakupami online aby pokazać odwiedzającym, że strona jest wiarygodna i bezpiecznie chroniona certyfikatem SSL. Dodatkowo po kliknięciu w pieczęć użytkownik może sprawdzić dane dla kogo certyfikat SSL GeoTrust został wystawiony. Tym samym zwiększając zaufanie do odwiedzanego serwisu.

Certyfikat SSL OV (Business/Organization Validation)

W przypadku certyfikatów SSL z walidacją OV GeoTrust zweryfikuje prawo własności do domeny, dla której certyfikat SSL będzie generowany (tak jak w przypadku certyfikatów SSL z walidacją DV) a także sprawdzi dane rejestrowe firmy dla której certyfikat SSL będzie wystawiony. To podwyższa bezpieczeństwo i pewność dla osób odwiedzających serwis zabezpieczony certyfikatem SSL OV wystawionym przez GeoTrust. Dodatkowo dynamiczna pieczęć wyświetlająca dane firmowe, a także dane firmowe umieszczone w szczegółach certyfikatu zwiększają zaufanie do serwisu, na którym zainstalowany jest certyfikat SSL OV GeoTrust.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL SAN możesz zabezpieczyć domeny o różnych nazwach za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy domen.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL GeoTrust są rozpoznawane przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Bezpłatna pomoc techniczna dzięki, której możesz uzyskać wszystkie niezbędne informacje kiedy tylko jest to konieczne. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie w prosty i wygodny sposób możesz zarządzać swoim kontem. Szybko i bezpiecznie uaktualnisz, odnowisz i aktywujesz swoje usługi. Pomoc techniczna jest dostępna poprzez e-mail, telefon oraz WWW.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?