Certyfikat GeoTrust TrueBusiness ID Wildcard

GeoTrust Logo

Certyfikat SSL GeoTrust TrueBusiness ID Wildcard pozwala na zabezpieczenie certyfikatem SSL wielu subdomen przy zachowaniu minimalnych kosztów. Niezależenie od tego czy będzie to firmowa strona czy nazwa serwera pocztowego, ochrona poufnych danych jest najważniejsza. Dlatego warto zastosować certyfikat SSL GeoTrust TrueBusiness ID Wildcard SSL. Dzięki certyfikatowi SSL GeoTrust TrueBusiness ID Wildcard, otrzymujesz wysoki poziom szyfrowania i uwierzytelniania dla nielimitowanej liczby subdomen oraz serwerów – wszystko dzięki jednemu certyfikatowi SSL. Wraz z certyfikatem SSL GeoTrust TrueBusiness ID Wildcard otrzymujesz dynamiczną pieczęć bezpieczeństwa za pomocą, której poinformujesz odwiedzających o stosowaniu najwyższej klasy certyfikatu SSL.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID Wildcard
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
1 rok
1275,96 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID Wildcard
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
2 lata*
2232,93 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID Wildcard
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
3 lata*
3572,69 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Bezpieczeństwo – certyfikat SSL z walidacją OV (Business/Organization Validation), szyfrowanie 256-bit z 2048-bitowym podpisem.
  • Opłacalność – bez limitu serwerów, bez limitu ponownego wygenerowania w okresie ważności certyfikatu SSL.
  • Gwarancja – gwarancja wystawcy $1,250,000, dynamiczna pieczęć GeoTrust Secured.
  • Uniwersalność – wsparcie i rozpoznawalność przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
  • Wygoda – większość certyfikatów weryfikowana i wystawiana w ciągu 1 dnia, opcja ważności od 1 do 3 lat.
  • Bonus – Zabezpiecz mojadomena.com zupełnie bezpłatnie jeśli zamówisz certyfikat SSL na *.mojadomena.com.
  • Zabezpiecz wszystkie subdomeny głównej domeny za pomocą jednego, wygodnego certyfikatu SSL.
  • Pokaż klientom, partnerom handlowym i pracownikom, że dbasz o bezpieczeństwo, uzyskując certyfikat SSL z najbardziej zaufanej firmy zajmującej się zabezpieczeniami opartymi na subskrypcji.
  • Chroń reputację marki przy użyciu wiarygodnego i bezpiecznego certyfikatu SSL.

Pieczęć bezpieczeństwa

GeoTrust Site SealWraz ze wzrostem oszustw a także kradzieży tożsamości, odwiedzający serwisy WWW nauczyli się sprawdzać wiarygodność serwisów, szczególnie w sytuacji gdy dochodzi do transakcji online. Pieczęć GeoTrust Secured, dostępna z każdym certyfikatem SSL GeoTrust, w widoczny sposób przekazuje informacje, że serwis jest profesjonalnie chroniony. Dodaj GeoTrust Secured do swojej strony głównej, strony logowania, czy strony z zakupami online aby pokazać odwiedzającym, że strona jest wiarygodna i bezpiecznie chroniona certyfikatem SSL. Dodatkowo po kliknięciu w pieczęć użytkownik może sprawdzić dane dla kogo certyfikat SSL GeoTrust został wystawiony. Tym samym zwiększając zaufanie do odwiedzanego serwisu.

Certyfikat SSL OV (Business/Organization Validation)

W przypadku certyfikatów SSL z walidacją OV GeoTrust zweryfikuje prawo własności do domeny, dla której certyfikat SSL będzie generowany (tak jak w przypadku certyfikatów SSL z walidacją DV) a także sprawdzi dane rejestrowe firmy dla której certyfikat SSL będzie wystawiony. To podwyższa bezpieczeństwo i pewność dla osób odwiedzających serwis zabezpieczony certyfikatem SSL OV wystawionym przez GeoTrust. Dodatkowo dynamiczna pieczęć wyświetlająca dane firmowe, a także dane firmowe umieszczone w szczegółach certyfikatu zwiększają zaufanie do serwisu, na którym zainstalowany jest certyfikat SSL OV GeoTrust.

Certyfikat SSL Wildcard

Certyfikaty SSL Wildcard pozwalają na zabezpieczenie nielimitowaną liczbę subdomen, domeny głównej, dla której certyfikat SSL Wildcard został wygenerowany. Istotne jest to, że można zabezpieczyć certyfikatem SSL subdomeny na jednym adresie IP. Oznacza to, że możesz użyć jednego certyfikatu do zabezpieczenia wielu stron, a tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. Certyfikat SSL Wildcard to tani a zarazem wygodniejszy sposób zarządzania jednym certyfikatem na każdej subdomenie.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL GeoTrust są rozpoznawane przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Bezpłatna pomoc techniczna dzięki, której możesz uzyskać wszystkie niezbędne informacje kiedy tylko jest to konieczne. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie w prosty i wygodny sposób możesz zarządzać swoim kontem. Szybko i bezpiecznie uaktualnisz, odnowisz i aktywujesz swoje usługi. Pomoc techniczna jest dostępna poprzez e-mail, telefon oraz WWW.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?