Certyfikat GeoTrust TrueBusiness ID with EV Multi-Domain

GeoTrust LogoCertyfikat SSL GeoTrust True BusinessID with EV Multi-Domain pozwala na wyświetlenie pełnych danych firmowych w certyfikacie. Wizualna informacja o wysokim bezpieczeństwie nie zostanie przeoczona przez odwiedzających serwis, na którym certyfikat SSL GeoTrust True BusinessID with EV Multi-Domain został zainstalowany. Dodatkowo certyfikat SSL jest chroniony 256-bitowym szyfrowaniem. Zaletą tego certyfikatu SSL jest to, że możesz go użyć do ochrony 250 domen – wszystko za pomocą tylko tego jednego certyfikatu SSL. Certyfikat SSL GeoTrust True BusinessID with EV Multi-Domain to nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa ale również oszczędność czasu i pieniędzy.
Za pomocą tego certyfikatu możesz chronić np.:
– twojadomena.com or www.twojadomena.com
– mail.twojadomena.com;
– nazwę serwera, np.: server01
– autodiscover.twojadomena.com;
– exchange1.twojanazwa.local
– i wiele innych.
Ten certyfikat SSL może zabezpieczyć OWA, Outlook, Activesync lub SMPY Anywhere. W jednym certyfikacie można używać do 250 domen. GeoTrust jest drugim co do wielkości dostawcą cyfrowych certyfikatów SSL na świecie. Ma ponad 100 000 klientów z całego świata, którzy ufają GeoTrust, w zabezpieczaniu transakcji online. Istnieje wiele certyfikatów SSL i rozwiązań dostosowanych do różnych potrzeb, niezależnie od tego czy jest to duża czy mała firma. GeoTrust True BusinessID with EV Multi-Domain jest opłacalnym i efektywnym rozwiązaniem. Certyfikaty SSL firmy GeoTrust oferują wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki stosowaniu 256-bitowego szyfrowania oraz wyświetlaniu dynamicznych pieczęci.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID with EV Multi-Domain
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Wiele domen
1 rok
1291,01 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID with EV Multi-Domain
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Wiele domen
2 lata*
2452,90 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID with EV Multi-Domain
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Wiele domen
3 lata*
3614,85 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Liczba domen dołączana w standardzie
Maksymalna liczba domen certyfikatu
Okres ważności
Cena za każdą dodatkową domenę
1 CSR + 4 domeny
do 250 domen
1 rok
177,40 zł
1 CSR + 4 domeny
do 250 domen
2 lata*
337,10 zł
1 CSR + 4 domeny
do 250 domen
3 lata*
496,80 zł

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

Certyfikat SSL GeoTrust True BusinessID with EV zapewnia klientów, że Twój biznes jest wiarygodny a strona bezpieczna. Certyfikat SSL pomaga:

 • Zwiększyć współczynnik kowersji transakcji.
 • Zmniejszć ryzyko porzucenia zamówienia.
 • Wyróżnić się na tle konkurencji.
 • Pokazać klientom, że dbasz o bezpieczeństwo transakcji m.in. poprzez wyświetlenie danych firmowych.
 • Chronić Twoją markę przed atakami phishingowymi.
 • Bezpieczeństwo: Certyfikat SSL z walidacją EV (Extended Validation), 256-bitowym szyfrowaniem i 2048-bitowym podpisem.
 • Gwarancja wydawcy: $1 500 000, dynamiczna pieczęć GeoTrust Secured.
 • Wygoda: większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana od 1 do 3 dni, z opcją ważności od 1 do 3 lat.
 • Opłacalność: licencja bez limitu serwerów, bez limitu ponownego wygenerowania w okresie ważności certyfikatu SSL.
 • Uniwersalność: wsparcie i rozpoznawalność przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
 • Bonus: zabezpiecz domena.com zupełnie bezpłatnie zamawiając certyfikat SSL dla www.domena.com.
 • Dostępność opcji: opcja UCC/SAN / Multi-Domain

Pieczęć bezpieczeństwa

GeoTrust Site SealWraz ze wzrostem oszustw a także kradzieży tożsamości, odwiedzający serwisy WWW nauczyli się sprawdzać wiarygodność serwisów, szczególnie w sytuacji gdy dochodzi do transakcji online. Pieczęć GeoTrust Secured, dostępna z każdym certyfikatem SSL GeoTrust, w widoczny sposób przekazuje informacje, że serwis jest profesjonalnie chroniony. Dodaj GeoTrust Secured do swojej strony głównej, strony logowania, czy strony z zakupami online aby pokazać odwiedzającym, że strona jest wiarygodna i bezpiecznie chroniona certyfikatem SSL. Dodatkowo po kliknięciu w pieczęć użytkownik może sprawdzić dane dla kogo certyfikat SSL GeoTrust został wystawiony. Tym samym zwiększając zaufanie do odwiedzanego serwisu.

Certyfikat SSL EV (Extended Validation)

Certyfikaty SSL z walidacją EV to najwyższy poziom bezpieczeństwa poświadczony wyświetlaniem pełnych danych firmowych w certyfikacie. Certyfikaty SSL EV to gwarancja wysokiego zaufania ze strony klientów, ale także gwarancja najsurowszych procedur autoryzujących wygenerowanie takiego certyfikatu. Reguły związane z walidacją EV nakładają na GeoTrust obowiązek weryfikacji wielu informacji dotyczących podmiotu występującego o certyfikat SSL EV. Te informacje to m.in. prawa własności do domeny, dane na temat firmy sprawdzane w różnych rejestrach czy bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy starającej się o certyfikat SSL EV.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL SAN możesz zabezpieczyć domeny o różnych nazwach za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy domen.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL GeoTrust są rozpoznawane przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Bezpłatna pomoc techniczna dzięki, której możesz uzyskać wszystkie niezbędne informacje kiedy tylko jest to konieczne. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie w prosty i wygodny sposób możesz zarządzać swoim kontem. Szybko i bezpiecznie uaktualnisz, odnowisz i aktywujesz swoje usługi. Pomoc techniczna jest dostępna poprzez e-mail, telefon oraz WWW.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?