Certyfikat GeoTrust TrueBusiness ID with EV

GeoTrust LogoCertyfikat SSL GeoTrust True BusinessID with EV to produkt klasy premium biznes z najwyższym poziomem bezpieczeństwa w postaci wyświetlenia pełnych danych firmy. Dzięki temu odwiedzający serwis zabezpieczony certyfikatem SSL GeoTrust TrueBusiness ID with EV mają jasny przekaz o stosowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa, dodatkowo poświadczonego przez dynamiczną pieczęć GeoTrust. Pokaż wysoki poziom bezpieczeństwa Twojej strony instalując certyfikat GeoTrust True BusinessID with EV.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID with EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
640,92 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID with EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
1121,61 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID with EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
1794,58 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

Certyfikat SSL GeoTrust True BusinessID with EV zapewnia klientów, że Twój biznes jest wiarygodny a strona bezpieczna. Certyfikat SSL pomaga:

 • Zwiększyć współczynnik kowersji transakcji.
 • Zmniejszć ryzyko porzucenia zamówienia.
 • Wyróżnić się na tle konkurencji.
 • Pokazać klientom, że dbasz o bezpieczeństwo transakcji m.in. poprzez wyświetlenie danych firmowych.
 • Chronić Twoją markę przed atakami phishingowymi.

Dodatkowo:

 • Bezpieczeństwo: Certyfikat SSL z walidacją EV (Extended Validation), 256-bitowym szyfrowaniem i 2048-bitowym podpisem.
 • Gwarancja wydawcy: $1,500,000, dynamiczna pieczęć GeoTrust Secured.
 • Wygoda: większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana od 1 do 3 dni, z opcją ważności od 1 do 3 lat.
 • Opłacalność: licencja bez limitu serwerów, bez limitu ponownego wygenerowania w okresie ważności certyfikatu SSL.
 • Uniwersalność: wsparcie i rozpoznawalność przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
 • Bonus: zabezpiecz domena.com zupełnie bezpłatnie zamawiając certyfikat SSL dla www.domena.com.
 • Dostępność opcji: opcja UCC/SAN / Multi-Domain

Pieczęć bezpieczeństwa

GeoTrust Site SealWraz ze wzrostem oszustw a także kradzieży tożsamości, odwiedzający serwisy WWW nauczyli się sprawdzać wiarygodność serwisów, szczególnie w sytuacji gdy dochodzi do transakcji online. Pieczęć GeoTrust Secured, dostępna z każdym certyfikatem SSL GeoTrust, w widoczny sposób przekazuje informacje, że serwis jest profesjonalnie chroniony. Dodaj GeoTrust Secured do swojej strony głównej, strony logowania, czy strony z zakupami online aby pokazać odwiedzającym, że strona jest wiarygodna i bezpiecznie chroniona certyfikatem SSL. Dodatkowo po kliknięciu w pieczęć użytkownik może sprawdzić dane dla kogo certyfikat SSL GeoTrust został wystawiony. Tym samym zwiększając zaufanie do odwiedzanego serwisu.

Certyfikat SSL EV (Extended Validation)

Certyfikaty SSL z walidacją EV to najwyższy poziom bezpieczeństwa poświadczony wyświetlaniem pełnych danych firmowych w certyfikacie. Certyfikaty SSL EV to gwarancja wysokiego zaufania ze strony klientów, ale także gwarancja najsurowszych procedur autoryzujących wygenerowanie takiego certyfikatu. Reguły związane z walidacją EV nakładają na GeoTrust obowiązek weryfikacji wielu informacji dotyczących podmiotu występującego o certyfikat SSL EV. Te informacje to m.in. prawa własności do domeny, dane na temat firmy sprawdzane w różnych rejestrach czy bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy starającej się o certyfikat SSL EV.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL GeoTrust są rozpoznawane przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Bezpłatna pomoc techniczna dzięki, której możesz uzyskać wszystkie niezbędne informacje kiedy tylko jest to konieczne. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie w prosty i wygodny sposób możesz zarządzać swoim kontem. Szybko i bezpiecznie uaktualnisz, odnowisz i aktywujesz swoje usługi. Pomoc techniczna jest dostępna poprzez e-mail, telefon oraz WWW.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?