Certyfikat GeoTrust TrueBusiness ID

GeoTrust Logo

Certyfikat SSL GeoTrust TrueBusiness ID to certyfikat SSL klasy biznes. Jeśli przychodzi do wyboru rozwiązania w zakresie certyfikatu SSL dla firmy, jest wiele możliwości. Z certyfikatami SSL GeoTrust decyzja jest prosta. Certyfikat SSL GeoTrust TrueBusiness ID w widoczny sposób informuje Twoich klientów, że strona jest profesjonalnie chroniona i tym samym godna zaufania. GeoTrust True BusinessID to certyfikat SSL z najwyższej półki od znanej i cenionej marki jaką jest GeoTrust. Widoczne dane firmowe umieszczone w szczegółach certyfikatu a także dynamiczna pieczęć GeoTrust gwarantują zwiększone zaufanie i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
311,64 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
545,37 zł
Zamów
GeoTrust SSL
GeoTrust TrueBusiness ID
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
872,59 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana w ciągu 1 dnia.
 • Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki niedrogiemu, wygodnemu i łatwemu w instalacji certyfikatowi SSL.
 • Zarządzaj certyfikatem GeoTrust True BusinessID SSL za pomocą wygodnej konsoli GeoTrust Security Center.
 • Chroń swoich klientów, korzystając z wiarygodnego i wysokiej klasy certyfikatu SSL.
 • Licencja bez limitu serwerów daje maksymalną elastyczność w instalacji tego samego certyfikatu ssl na wielu serwerach, które korzystają z tej samej nazwy domeny.
 • Bezpieczeństwo: certyfikat SSL z walidacją OV (Organization/Business Validation), szyfrowanie 256-bitowe z 2048-bitowym podpisem.
 • Gwarancja wystawcy: $1,250,000, dynamiczna pieczęć GeoTrust Secured.
 • Wygoda: Ważność od 1 do 3 lat.
 • Oszczędność: bez limitu serwerów, bez limitu ponownego wygenerowania w okresie ważności certyfikatu ssl.
 • Uniwersalność: rozpoznawalność i wsparcie ponad 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
 • Bonus: zabezpiecz domena.com zupełenie bezpłatanie zamawiając certyfikat SSL dla www.domena.com (w CN musi być podana nazwa domeny z www).

Pieczęć bezpieczeństwa

GeoTrust Site SealWraz ze wzrostem oszustw a także kradzieży tożsamości, odwiedzający serwisy WWW nauczyli się sprawdzać wiarygodność serwisów, szczególnie w sytuacji gdy dochodzi do transakcji online. Pieczęć GeoTrust Secured, dostępna z każdym certyfikatem SSL GeoTrust, w widoczny sposób przekazuje informacje, że serwis jest profesjonalnie chroniony. Dodaj GeoTrust Secured do swojej strony głównej, strony logowania, czy strony z zakupami online aby pokazać odwiedzającym, że strona jest wiarygodna i bezpiecznie chroniona certyfikatem SSL. Dodatkowo po kliknięciu w pieczęć użytkownik może sprawdzić dane dla kogo certyfikat SSL GeoTrust został wystawiony. Tym samym zwiększając zaufanie do odwiedzanego serwisu.

Certyfikat SSL OV (Business/Organization Validation)

W przypadku certyfikatów SSL z walidacją OV GeoTrust zweryfikuje prawo własności do domeny, dla której certyfikat SSL będzie generowany (tak jak w przypadku certyfikatów SSL z walidacją DV) a także sprawdzi dane rejestrowe firmy dla której certyfikat SSL będzie wystawiony. To podwyższa bezpieczeństwo i pewność dla osób odwiedzających serwis zabezpieczony certyfikatem SSL OV wystawionym przez GeoTrust. Dodatkowo dynamiczna pieczęć wyświetlająca dane firmowe, a także dane firmowe umieszczone w szczegółach certyfikatu zwiększają zaufanie do serwisu, na którym zainstalowany jest certyfikat SSL OV GeoTrust.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL GeoTrust są rozpoznawane przez 99% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Bezpłatna pomoc techniczna dzięki, której możesz uzyskać wszystkie niezbędne informacje kiedy tylko jest to konieczne. Możesz zalogować się do centrum zaufania, gdzie w prosty i wygodny sposób możesz zarządzać swoim kontem. Szybko i bezpiecznie uaktualnisz, odnowisz i aktywujesz swoje usługi. Pomoc techniczna jest dostępna poprzez e-mail, telefon oraz WWW.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?