Certyfikat RapidSSL Standard

RapidSSL SSLCertyfikat RapidSSL Standard pomaga utrzymywać transakcje klientów w bezpiecznym szyfrowaniu, a dodatkową zaletą jest szybka weryfikacja i wygenerowanie certyfikatu SSL poprzez zautomatyzowaną walidację. Certyfikat RapidSSL zalicza się do jednego z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych certyfikatów SSL. Certyfikat SSL RapidSSL jest generowany najczęściej w ciągu zaledwie pięciu minut, zapewnia 256-bitowe szyfrowanie dla Twojej witryny i 10 000$ gwarancji ze strony wydawcy.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
RapidSSL
RapidSSL Standard
DV
do 3 minut
Statyczna
Pojedyncza domena
1 rok
44,10 zł
Zamów
RapidSSL
RapidSSL Standard
DV
do 3 minut
Statyczna
Pojedyncza domena
2 lata*
77,15 zł
Zamów
RapidSSL
RapidSSL Standard
DV
do 3 minut
Statyczna
Pojedyncza domena
3 lata*
123,48 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Łatwy w instalacji.
  • Certyfikat z walidacją DV (Domain Validation).
  • Większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana w kilka minut.
  • 99% rozpoznawalności i wsparcia przez przeglądarki internetowe oraz urządzenia mobilne.
  • Szyfrowanie do 256-bitów.
  • Bezpłatne ponowne wygenerowanie w okresie ważności certyfikatu.
  • Bezpłatna pomoc techniczna dostępna poprzez WWW oraz e-mail.
  • Gwarancja wydawcy $10 000.
  • Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.

Pieczęć bezpieczeństwa

Rapid Site SealPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV może zostać wydany w kilka chwil od sfinalizowanego zamówienia. Warunkiem jest to, że dane podane przy rejestracji certyfikatu SSL są poprawne, a administrator domeny dla której certyfikat zostanie wygenerowany odpowie na automatyczną wiadomość przesłaną przez RapidSSL na adres administracyjny przypisany do tej domeny. Wszystkie certyfikaty SSL RapidSSL stosują walidację DV.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL RapidSSL są rozpoznawane przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Wsparcie przez WWW 24/7 oraz dostępna dokumentacja z opisami krok po kroku pozwolą na zapewnienie bezpieczeństwa strony WWW. Szeroka baza wiedzy online dostępna 24/7 z pomocą techniczną dostępna poprzez pocztę e-mail w godzinach pracy.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?