Certyfikat RapidSSL Trial

RapidSSL SSL

Bezpłatny certyfikat SSL RapidSSL Trial ważny jest przez 30 dni i jest tak samo zaufany, jak jego płatny odpowiednik. Dzięki czemu bezpłatny certyfikat SSL RapidSSL Trial jest rozpoznawany przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych jak również można go w prosty i szybki sposób zainstalować. Oznacza to, że odwiedzający zobaczą tradycyjną kłódkę bez żadnych komunikatów o niezaufanym certyfikacie.

Certyfikat SSL RapidSSL Trial jest ważny przez 30 dni.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
RapidSSL
RapidSSL Trial
DV
do 3 minut
Statyczna
Pojedyncza domena
1 miesiąc
0,00 zł
Zamów

Kluczowe korzyści

  • Testuj nową stronę z certyfikatem SSL zanim zostanie ona uruchomiona produkcyjnie.
  • Chroń swoją stronę WWW certyfikatem SSL zupełnie bezpłatnie przez 30 dni.
  • Najwyższa moc 256-bitowego szyfrowania i 2048-bitowego podpisu.
  • Sprawdź jak szybko możesz otrzymać certyfikat SSL od RapidSSL.
  • Nie pozwól na obniżenie bezpieczeństwa Twojej witryny WWW.
  • Użyj bezpłatnego certyfikatu SSL jeśli Twój dotychczasowy certyfikat SSL wygasa.

Pieczęć bezpieczeństwa

Rapid Site SealPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV może zostać wydany w kilka chwil od sfinalizowanego zamówienia. Warunkiem jest to, że dane podane przy rejestracji certyfikatu SSL są poprawne, a administrator domeny dla której certyfikat zostanie wygenerowany odpowie na automatyczną wiadomość przesłaną przez RapidSSL na adres administracyjny przypisany do tej domeny. Wszystkie certyfikaty SSL RapidSSL stosują walidację DV.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL RapidSSL są rozpoznawane przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Wsparcie przez WWW 24/7 oraz dostępna dokumentacja z opisami krok po kroku pozwolą na zapewnienie bezpieczeństwa strony WWW. Szeroka baza wiedzy online dostępna 24/7 z pomocą techniczną dostępna poprzez pocztę e-mail w godzinach pracy.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?