Certyfikat RapidSSL Wildcard

RapidSSL SSLCertyfikat SSL RapidSSL Wildcard pomaga zabezpieczyć certyfikatem SSL domenę główną oraz wszystkie subdomeny jednym, tańszym certyfikatem SSL. Wygenerowanie certyfikatu SSL dla * .twojadomena.com pozwoli na ochronę domeny twojadomena.com i wszystkich jej subdomen. Certyfikaty SSL RapidSSL Wildcard pomagają utrzymywać transakcje klientów w bezpiecznym szyfrowaniu, a dodatkową zaletą jest szybka weryfikacja i wygenerowanie certyfikatu SSL poprzez zautomatyzowaną walidację. Certyfikat SSL RapidSSL Wildcard zalicza się do jednego z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych certyfikatów SSL Wildcard. Certyfikat SSL RapidSSL zapewnia 256-bitowe szyfrowanie dla Twojej witryny i $10 000 gwarancji ze strony wydawcy.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
RapidSSL
RapidSSL Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Subdomeny bez limitu
1 rok
405,72 zł
Zamów
RapidSSL
RapidSSL Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Subdomeny bez limitu
2 lata*
710,01 zł
Zamów
RapidSSL
RapidSSL Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Subdomeny bez limitu
3 lata*
1136,02 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Ochrona protokołem SSL domeny głównej oraz nielimitowanej liczby domen.
 • Oszczędność czasu i pieniędzy bez konieczności zakupu pojedynczych certyfikatów SSL.
 • Certyfikat w walidacji DV (Domain Validation).
 • Łatwy w instalacji.
 • Większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana w przeciągu kilku minut.
 • 99% rozpoznawalności i wsparcia przez przeglądarki internetowe oraz urządzenia mobilne.
 • Szyfrowanie do 256-bitów.
 • Bezpłatne ponowne wygenerowanie w okresie ważności certyfikatu.
 • Bezpłatna pomoc techniczna dostępna poprzez WWW oraz e-mail.
 • Gwarancja wydawcy $10 000.
 • Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.

Pieczęć bezpieczeństwa

Rapid Site SealPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV może zostać wydany w kilka chwil od sfinalizowanego zamówienia. Warunkiem jest to, że dane podane przy rejestracji certyfikatu SSL są poprawne, a administrator domeny dla której certyfikat zostanie wygenerowany odpowie na automatyczną wiadomość przesłaną przez RapidSSL na adres administracyjny przypisany do tej domeny. Wszystkie certyfikaty SSL RapidSSL stosują walidację DV.

Certyfikat SSL Wildcard

Certyfikaty SSL Wildcard pozwalają na zabezpieczenie nielimitowanej liczby subdomen, domeny głównej, dla której certyfikat SSL Wildcard został wygenerowany. Istotne jest to, że można zabezpieczyć certyfikatem SSL subdomeny na jednym adresie IP. Oznacza to, że możesz użyć jednego certyfikatu do zabezpieczenia wielu stron, a tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. Certyfikat SSL Wildcard to tani a zarazem wygodniejszy sposób zarządzania jednym certyfikatem na każdej subdomenie.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL RapidSSL są rozpoznawane przez 99+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Wsparcie przez WWW 24/7 oraz dostępna dokumentacja z opisami krok po kroku pozwolą na zapewnienie bezpieczeństwa strony WWW. Szeroka baza wiedzy online dostępna 24/7 z pomocą techniczną dostępna poprzez pocztę e-mail w godzinach pracy.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?