Certyfikat Sectigo CPAC Pro

Sectigo

Certyfikat SSL Sectigo CPAC Pro (dawniej Comodo CPAC Pro) to certyfikat z grupy certyfikatów uwierzytelniania osobistego. Jest to nowa generacja certyfikatów SSL SMIME/Email. Dzięki zastosowaniu certyfikatów CPAC możesz cyfrowo podpisywać oraz szyfrować wiadomości e-mail, cyfrowo podpisywać dokumenty stworzone w Microsoft® Office oraz OpenOffice. Certyfikaty SSL CPAC to 3 rozwiązania w 1, które pozwalają uzyskać następujące korzyści:

Prywatna i bezpieczna poczta e-mail
Certyfikaty Uwierzytelniania Osobistego (CPAC) zapewniają prawdziwe i pełne szyfrowanie wiadomości między Tobą a Twoimi odbiorcami (kontaktami). Podpisana i zaszyfrowana poczta e-mail nie może zostać przechwycona i odszyfrowana przy wykorzystaniu ataków “man-in-the-middle”, “sniffer pakietów” czy przy użyciu serwerów https proxy.

Podpisuj cyfrowo przesyłane wiadomości e-mail
Uwierzytelnij się jako nadawca przesłanej wiadomości e-mail dzięki czemu uniemożliwisz komukolwiek zmianę zawartości wysyłanych wiadomości bez powiadamiania o tym odbiorcy.

Szyfruj wiadomości e-mail
Zagwarantuj prywatność, upewniając się, że Twoje wysyłane wiadomości e-mail nie mogą zostać przechwycone i przeczytane przez nikogo oprócz zamierzonych odbiorców.

Podpisywanie wiadomości e-mail

Podpisuj cyfrowo dokumenty
Certyfikaty Uwierzytelniania Osobistego pozwalają podpisywać ważne dokumenty, aby potwierdzić ich autentyczność oraz to, że nie zostały zmienione od momentu ich podpisania.
• Certyfikat CPAC poświadcza tożsamość osoby podpisującej dokumenty potwierdzając tym samym ich autentyczność oraz integralność.
• Certyfikat CPAC może być używany w połączeniu z lub do zastąpienia funkcji tradycyjnego podpisu w produktach Microsoft® Office.
• Certyfikat CPAC zapewnia zgodność z dyrektywami branżowymi oraz politykami prywatności/bezpieczeństwa ramami, które wymagają dokumentów podpisanych cyfrowo.
• Certyfikat CPAC pozwala na rezygnację z tradycyjnego przepływu dokumentów oraz podpisów na kontraktach, umowach, dokumentach, archiwach itp. zastępując to wszystko cyfrowym podpisem.

Podpisywanie dokumentów

Uwierzytelniaj i autoryzuj każdego kto loguje się na Twojej stronie WWW
Certyfikat CPAC pozwala firmom na ustanowienie standardu bankowego w zakresie dwuskładnikowego uwierzytelniania użytkowników logujących się na ich stronach internetowych. Po zainstalowaniu na komputerze lub urządzeniu mobilnym certyfikat CPAC zostanie bezproblemowo zażądany i zweryfikowany przez Twój serwer internetowy, zanim użytkownik uzyska dostęp do swojego konta. Proces weryfikacji i uwierzytelniania jest przejrzysty dla użytkowników, a tym samym nie stanowi problemu w użytkowaniu w dotychczasowym, standardowym procesie wprowadzania nazwy użytkownika i hasła.

Autoryzacja

Sprawdź także: CPAC Basic oraz CPAC Enterprise

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Ważna informacja: Aby wygenerować oraz otrzymać certyfikat CPAC prosimy użyć Microsoft Internet Explorer 11 lub Mozilla Firefox. Certyfikat CPAC nie może zostać wygenerowany przy użyciu przeglądarek Apple Safari, Google Chrome lub Microsoft Edge.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo CPAC Pro
OV
do 3 dni
-
Emaile / Dokumenty
1 rok
147,00 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo CPAC Pro
OV
do 3 dni
-
Emaile / Dokumenty
2 lata*
257,25 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo CPAC Pro
OV
do 3 dni
-
Emaile / Dokumenty
3 lata*
367,50 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Szyfruj i podpisuj cyfrowo wiadomości e-mail.
  • Dwuskładnikowe uwierzytelnianie użytkowników i pracowników.
  • Podpisuj cyfrowo dokumenty Microsoft® Office i OpenOffice.
  • Certyfikat w pełni rozpoznawalny przez wszystkich głównych klientów poczty e-mail oraz przeglądarki internetowe.
  • Bardzo proste i wygodne do wdrożenia dla pracowników lub klientów.
  • Najwyższa moc 256-bitowego szyfrowania i 2048-bitowego podpisu.

Certyfikat SSL OV (Business/Organization/Individual Validation)

Certyfikat SSL CPAC Pro z walidacją OV jest dostępny dla osób fizycznych oraz firm i organizacji. Konieczne jest przedstawienie dokumentów potwierdzających tożsamość osoby dla której certyfikat będzie generowany. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL CPAC Pro należy także potwierdzić prawo do adresu e-mail, dla którego certyfikat będzie generowany. W tym celu wystarczy kliknąć link autoryzujący w przesłanej, automatycznej wiadomości wysłanej w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Dodatkowo należy przedstawić dokument tożsamości. Certyfikat również jest przesyłany na adres e-mail, dla którego został on wygenerowany. W certyfikacie pojawią się dane w postaci adresu e-mail, a także imienia i nazwiska.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Systemy operacyjne: Mac OS X, Snow Leopard, Windows 7, Vista, Xp, 2000, Linux.
Serwerowe systemy operacyjne: Windows Server 2008, 2003, 2000, Linux, UNIX, Solaris, Novell, etc.
Web serwery: Microsoft IIS 7, IIS6, Apache, Tomcat, IBM HTTP, Weblogic, Cobalt.
Programy pocztowe: Netscape Communicator 4.51+,Microsoft Outlook 99+,Microsoft Entourage (OS/X),Mozilla Thunderbird 1.0+,Qualcomm Eudora 6.2+,Lotus Notes (6+), etc.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii CPAC znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?