Certyfikat Sectigo Elite SSL

SectigoCertyfikat Sectigo Elite SSL (dawnej Comodo Elite SSL) jest przeznaczony do zabezpieczania wiodących witryn internetowych, a także intranetów i ekstranetów. Dodatkowo rozpoznawalny jest przez 99,9% przeglądarek internetowych. Certyfikat Sectigo Elite SSL jest profesjonalnym rozwiązaniem do zabezpieczenia twojego serwisu WWW. W standardzie otrzymujesz ikonę kłódki oraz dynamiczną pieczęć Sectigo Secure Site Seal, co po zainstalowaniu tego certyfikatu ssl, w oczywisty sposób zwiększy poziom zaufania do Twojej strony internetowej. Dodatkowym atutem jest podwyższona gwarancja do kwoty $500 000 USD. Wszystko to czyni z certyfikatu ssl Sectigo Elite SSL doskonałą opcję dla średnich witryn e-commerce oraz firm, które szukają wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz zaufania w przystępnej cenie.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo Elite SSL
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
211,68 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo Elite SSL
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
370,44 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo Elite SSL
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
529,20 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Certyfikat SSL z walidacją OV (Business/Organization Validation).
  • Najwyższa moc 2048-bitowego podpisu i 256-bitowego szyfrowania.
  • Certyfikat SSL rozpoznawalny i kompatybilny z 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń.
  • Darmowa pieczęć ‘Sectigo Secure’ do umieszczenia na stronie WWW.
  • Licencja bez limitu na ilość serwerów.
  • Priorytetowy telefoniczny support.
  • Gwarancja $500 000.
  • Możliwość zwrotu, bez pytań, do 30 dni.

Pieczęć bezpieczeństwa

Sectigo SSLPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych. Cechą szczególną TrustLogo jest weryfikacja w czasie rzeczywistym objawiająca się tym, iż w momencie najechania kursorem na pieczęć zostaną wyświetlone dane rejestrowe firmy dla której certyfikat SSL został wygenerowany.

Certyfikat SSL OV (Business/Organization Validation)

Certyfikat SSL z walidacją OV (Business/Organization Validation) to certyfikat SSL, w którym weryfikowane są zarówno domena, na której dany certyfikat będzie instalowany jak również dane podmiotu gospodarczego zamawiającego dany certyfikat. Dane firmowe oraz przedstawiciele firmy są weryfikowani w rejestrach CEIDG/KRS. W momencie zamówienia należy przesłać wszystkie wymagane dokumenty, aby proces weryfikacyjny przebiegł pomyślnie. Certyfikat SSL OV wyświetla informacje na temat podmiotu, który dany certyfikat SSL zarejestrował. W przypadku pomyślnej weryfikacji, przeglądarki internetowe będą wyświetlały symbol kłódki.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?