Certyfikat Sectigo EnterpriseSSL Pro EV

Sectigo EnterpriseSSLCertyfikat SSL Sectigo EnterpriseSSL Pro EV (dawniej Comodo EnterpriseSSL Pro EV) to 256-bitowy certyfikat ssl zapewniający maksymalny poziom zaufania i pewności, jaki można uzyskać z certyfikatu SSL i Sectigo. Rozpoznawany przez 99,9% aktualnych użytkowników Internetu, certyfikaty SSL z grupy certyfikatów EnterpriseSSL to idealny sposób na zabezpieczenie serwera korporacyjnego. Dodatkowo walidacja EV gwarantuje pełną weryfikację firmy, a podwyższona gwarancja do $2,000,000 wraz z wyświetlaniem pełnych danych firmowych zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa jaki można uzyskać korzystając z certyfikatu SSL.
Wszystkie certyfikaty EnterpriseSSL są dostarczane z dynamiczną pieczęcią. Oznacza to, że w przypadku kliknięcia na taką pieczęć na stronie WWW, zostaną wyświetlone dane firmy, aktualna data/godzina oraz ewentualnie dodatkowe informacje na temat firmy, dla której taka dynamiczna pieczęć została wygenerowana.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo EnterpriseSSL Pro EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
4939,20 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo EnterpriseSSL Pro EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
8643,60 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo EnterpriseSSL Pro EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
12348,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Certyfikat SSL z walidacją EV (Extended Validation).
 • Certyfikat wraz z dynamiczną pieczęcią bezpieczeństwa wyświetlają pełne dane firmowe, dla jeszcze większej gwarancji bezpieczeństwa i zaufania.
 • Czas wydania do 7 dni.
 • Najwyższa moc 2048-bitowego podpisu i 256-bitowego szyfrowania.
 • Certyfikat SSL rozpoznawalny i kompatybilny z 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń.
 • Licencja bez limitu na ilość serwerów.
 • Bezpłatny support 24/7.
 • Priorytetowy, telefoniczny support.
 • Bezpłatne ponowne wygenerowanie.
 • Gwarancja $2 000 000.
 • Bezpłatna dynamiczna pieczęć TrustLogo.
 • Możliwość zwrotu, bez pytań, do 30 dni.

Pieczęć bezpieczeństwa

Sectigo EnterpriseSSLDynamiczna pieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych. Cechą szczególną TrustLogo jest weryfikacja w czasie rzeczywistym objawiająca się tym, iż w momencie najechania kursorem na pieczęć zostaną wyświetlone dane rejestrowe firmy dla której certyfikat SSL został wygenerowany.

Certyfikat SSL EV (Extended Validation)

Certyfikat SSL z walidacją EV jest certyfikatem SSL weryfikowanym według ścisłych wymogów walidacji EV. Proces weryfikacji certyfikatu SSL zawiera nie tylko sprawdzenie domeny, ale również danych rejestrowych firmy oraz bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w firmie występującej o certyfikat SSL EV. Dane identyfikacyjne podmiotu rejestrującego certyfikat, po kliknięciu, wyświetlają się w pasku adresowym przeglądarki. Certyfikaty SSL EV zostały stworzone przez największych wydawców certyfikatów SSL, aby zwiększyć bezpieczeństwo transakcji e-commerce, ograniczyć ataki phishingowe oraz by zwiększyć zaufanie. Widoczne wysokie bezpieczeństwo w postaci pełnych danych rejestrowych właściciela certyfikatu pozwala zwiększyć zaufanie klientów i zmniejszyć ryzyko rezygnacji z zakupów a tym samym zwiększyć uzyskiwane przychody. Każdy certyfikat SSL EV charakteryzuje się również dynamiczną pieczęcią bezpieczeństwa, bezpłatnie wydawaną wraz z certyfikatem. Tym samym każdy klient odwiedzający serwis zabezpieczony certyfikatem SSL EV ma pewność najwyższego bezpieczeństwa, co ma pozytywne oddziaływanie na dokonywane zakupy oraz transakcje.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii EnterpriseSSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?