Certyfikat Sectigo EnterpriseSSL

Sectigo EnterpriseSSLCertyfikat SSL Sectigo EnterpriseSSL (dawniej Comodo EnterpriseSSL) to 256-bitowy certyfikat ssl przeznaczony do zabezpieczania intranetów, ekstranetów oraz stron internetowych. Certyfikaty SSL z grupy EnterpriseSSL są rozpoznawane przez 99,9% aktualnych użytkowników Internetu. EnterpriseSSL to idealny sposób na zabezpieczenie serwera korporacyjnego. Dodatkowo walidacja OV gwarantuje weryfikację firmy, a podwyższona gwarancja do $1 500 000 zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.
Wszystkie certyfikaty EnterpriseSSL są dostarczane z dynamiczną pieczęcią. Oznacza to, że w przypadku kliknięcia na taką pieczęć, na stronie WWW, zostaną wyświetlone dane firmy, aktualna data/godzina oraz ewentualnie dodatkowe informacje na temat firmy, dla której taka dynamiczna pieczęć została wygenerowana.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo EnterpriseSSL
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
1411,20 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo EnterpriseSSL
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
2469,60 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo EnterpriseSSL
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
3528,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Certyfikat SSL z walidacją OV (Business/Organization Validation).
 • Czas wydania do 3 dni.
 • Najwyższa moc 2048-bitowego podpisu i 256-bitowego szyfrowania.
 • Certyfikat SSL rozpoznawalny i kompatybilny z 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń.
 • Licencja bez limitu na ilość serwerów.
 • Bezpłatny support 24/7.
 • Priorytetowy, telefoniczny support.
 • Bezpłatne ponowne wygenerowanie.
 • Gwarancja $1 500 000.
 • Bezpłatna pieczęć TrustLogo.
 • Możliwość zwrotu, bez pytań, do 30 dni.

Pieczęć bezpieczeństwa

Sectigo EnterpriseSSLDynamiczna pieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych. Cechą szczególną TrustLogo jest weryfikacja w czasie rzeczywistym objawiająca się tym, iż w momencie najechania kursorem na pieczęć zostaną wyświetlone dane rejestrowe firmy dla której certyfikat SSL został wygenerowany.

Certyfikat SSL OV (Business/Organization Validation)

Certyfikat z walidacją OV to certyfikat SSL, w którym są weryfikowane zarówno domena, na której dany certyfikat będzie instalowany jak również dane podmiotu gospodarczego zamawiającego dany certyfikat. Dane weryfikowane to m.in dane rejestracyjne firmy (nazwa firmy, adres, numer telefonu). W momencie zamówienia należy przesłać wszystkie wymagane dokumenty, aby proces weryfikacyjny przebiegł pomyślnie. Certyfikat SSL OV nie wyświetla dodatkowych informacji w większości przeglądarek internetowych (w przeciwieństwie do certyfikatu EV). Można natomiast wyświetlić informacje na temat podmiotu, który dany certyfikat SSL zarejestrował. W przypadku pomyślnej weryfikacji, przeglądarki internetowe będą wyświetlały symbol kłódki. Dodatkowo certyfikaty SSL OV gwarantują dynamiczną pieczęć, która wyświetla dane firmowe.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii EnterpriseSSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?