Certyfikat Sectigo EssentialSSL Wildcard

Sectigo

Certyfikat SSL Sectigo EssentialSSL Wildcard (dawniej Comodo EssentialSSL Wildcard) pozwoli na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy, dzięki temu że można go zainstalować na głównej domenie i zabezpieczyć nielimitowaną liczbę subdomen tej domeny. Wszystko za pomocą tylko tego jednego certyfikatu SSL.

Certyfikaty SSL Wildcard działają na takiej samej zasadzie jak standardowe certyfikaty SSL – pozwalają na szyfrowanie połączenia między przeglądarką internetową a wyświetloną stroną WWW. Certyfikaty SSL Wildcard mają jednak zasadniczą przewagę: pojedynczy certyfikat SSL Sectigo EssentialSSL Wildcard ma możliwość ochrony dowolnej ilości subdomen Twojej głównej domeny. Jeśli używasz wielu subdomen i chcesz je chronić certyfikatem SSL to certyfikat SSL Sectigo EssentialSSL Wildcard nie tylko je skutecznie zabezpieczy ale pozwoli Ci na znaczne oszczędności w postaci zakupu pojedynczych certyfikatów dla każdej z subdomen.

Dodatkowo każdy certyfikat SSL jest bez limitu na ilość fizycznych serwerów – oznacza to, że możesz go instalować na dowolnej ilości serwerów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo EssentialSSL Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Subdomeny bez limitu
1 rok
382,20 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo EssentialSSL Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Subdomeny bez limitu
2 lata*
668,85 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo EssentialSSL Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Subdomeny bez limitu
3 lata*
955,50 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Zaoszczędź pieniądze i czas instalując jeden certyfikat ssl, aby zabezpieczyć wiele subdomen.
 • Weryfikowany i wystawiany online w kilka minut – automatyczny system walidacji.
  – Brak “papierowej” weryfikacji.
  – Brak konieczności przesyłania faksów.
  – Brak opóźnień.
 • 2048-bitowy certyfikat SSL nowej generacji.
 • Rozpoznawalność przez 99,9% przeglądarek i urządzeń.
 • Certyfikat licencjonowany na serwery bez limitu.
 • Spokój dzięki polityce zwrotu w ciągu 30 dni.
 • Wsparcie ekspertów poprzez telefon, chat oraz e-mail.
 • Gwarancja w wysokości $500 000.
 • Darmowa pieczęć do umieszczenia na stronie.

Pieczęć bezpieczeństwa

Pieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie Sectigo SSLchroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Certyfikat SSL Wildcard

Certyfikaty SSL Wildcard pozwalają na zabezpieczenie nielimitowanej liczby subdomen, domeny głównej, dla której certyfikat SSL Wildcard został wygenerowany. Istotne jest to, że można zabezpieczyć certyfikatem SSL subdomeny na jednym adresie IP. Oznacza to, że możesz użyć jednego certyfikatu do zabezpieczenia wielu stron, a tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. Certyfikat SSL Wildcard to tani a zarazem wygodniejszy sposób zarządzania jednym certyfikatem na każdej subdomenie.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii EssentialSSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?