Certyfikat Sectigo EssentialSSL

SectigoUżywając certyfikatu SSL Sectigo EssentialSSL (dawniej Comodo EssentialSSL) otrzymujesz gwarancję najwyższego poziomu szyfrowania dla transakcji online. Każdy certyfikat jest podpisany 2048-bitowym podpisem oraz zapewnia 256-bitowe szyfrowanie.
Certyfikaty SSL Sectigo EssentialSSL oferują perfekcyjne połączenie mocnego szyfrowania transakcji online i niewysokich kosztów zakupu. System weryfikacji bez konieczności przedstawiania papierowych dokumentów gwarantuje wystawienie certyfikatu SSL w ciągu kilku minut od zamówienia.
Jak w przypadku wszystkich certyfikatów SSL Sectigo, certyfikat SSL EssentialSSL jest rozpoznawany przez 99,9% przeglądarek internetowych i mobilnych urządzeń. Dodatkowo certyfikaty są licencjonowane bez limitu na fizyczne serwery.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo EssentialSSL
DV
do 3 minut
Statyczna
Pojedyncza domena
1 rok
47,04 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo EssentialSSL
DV
do 3 minut
Statyczna
Pojedyncza domena
2 lata*
82,32 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo EssentialSSL
DV
do 3 minut
Statyczna
Pojedyncza domena
3 lata*
117,60 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Walidacja DV, 2048 bitowy certyfikat SSL.
 • Natychmiastowa aktywacja certyfikatu w trybie 24/7.
 • Bez limitu serwerów.
 • Automatyczna walidacja – brak konieczności przedstawiania dokumentów papierowych.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy do 30 dni.
 • Rozpoznawalny przez 99,9% przeglądarek internetowych.
 • Bez limitu ponownego wygenerowania.
 • Gwarancja wystawcy $500 000.
 • Darmowa pieczęć.
 • Bezpłatna pomoc techniczna 24/7.
 • Zabezpiecza pojedynczą domenę (FQDN) domena.pl oraz www.domena.pl.
 • 256-bitowe szyfrowanie.

Pieczęć bezpieczeństwa

Pieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie Sectigo SSLchroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii EssentialSSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?