Certyfikat Sectigo EV SSL

Certyfikat Sectigo EV SSL (dawniej Comodo EV SSL) oferuje najwyższy poziom zaufania i uwierzytelniania dla Twojej strony internetowej.

Certyfikat SSL o rozszerzonej walidacji wyświetli dane Twojej firmy co przykuje uwagę potencjalnych klientów. Dodatkowo poinformuje ich o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Te widoczne zabezpieczenia zachęcą Twoich klientów do zakupów.

Certyfikat SSL Sectigo EV to standard dla bezpieczeństwa i zaufania. Certyfikaty EV powstały z myślą o wzmocnieniu bezpieczeństwa transakcji online oraz by chronić przez zagrożeniami związanymi z atakami phishingu. Uzyskanie certyfikatu SSL Sectigo EV wiąże się z dokładnym procesem weryfikacji firmy występującej o taki certyfikat. Dzięki czemu certyfikaty SSL EV uzyskują tylko najbardziej zaufane i pewne firmy.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo EV SSL
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
529,20 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo EV SSL
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
923,16 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo EV SSL
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
1323,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Certyfikat EV wyświetla dane firmy dla której certyfikat został wygenerowany tym samym zwiększa zaufanie klientów.
  • 2048-bit, 99,9% rozpoznawalności przez przeglądarki internetowe i urządzenia.
  • Priorytetowy telefoniczny support.
  • Bezpłatna dynamiczna pieczęć do umieszczenia na stronie – bez limitu serwerów.
  • Gwarancja w wysokości $1 750 000.
  • Łatwość wdrożenia EV dzięki technologii EV Enhancer™.
  • Chroń swoich klientów przed atakami phishingowymi.

Pieczęć bezpieczeństwa

Sectigo SSLDynamiczna pieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki czemu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona wysokiej klasy szyfrowaniem. Zwiększy to poczucie bezpieczeństwa oraz zaufania co w przypadku transakcji online ma kluczowe znaczenie. Dodatkowo jako certyfikat EV wyświetli dane Twojej firmy, a jako dynamiczna pieczęć bezpieczeństwa, po kliknięciu na nią, pieczęć wyświetli dane informacyjne o Twojej firmie.

Certyfikat SSL EV (Extended Validation)

Certyfikat SSL z walidacją EV jest certyfikatem SSL weryfikowanym według ścisłych wymogów walidacji EV. Proces weryfikacji certyfikatu SSL zawiera nie tylko sprawdzenie domeny, ale również danych rejestrowych firmy oraz bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w firmie występującej o certyfikat SSL EV. Dane identyfikacyjne podmiotu rejestrującego certyfikat, po kliknięciu, wyświetlają się w pasku adresowym przeglądarki. Certyfikaty SSL EV zostały stworzone przez największych wydawców certyfikatów SSL, aby zwiększyć bezpieczeństwo transakcji e-commerce, ograniczyć ataki phishingowe oraz by zwiększyć zaufanie. Widoczne wysokie bezpieczeństwo w postaci pełnych danych rejestrowych właściciela certyfikatu pozwala zwiększyć zaufanie klientów i zmniejszyć ryzyko rezygnacji z zakupów a tym samym zwiększyć uzyskiwane przychody. Każdy certyfikat SSL EV charakteryzuje się również dynamiczną pieczęcią bezpieczeństwa, bezpłatnie wydawaną wraz z certyfikatem. Tym samym każdy klient odwiedzający serwis zabezpieczony certyfikatem SSL EV ma pewność najwyższego bezpieczeństwa, co ma pozytywne oddziaływanie na dokonywane zakupy oraz transakcje.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?