Certyfikat Sectigo InstantSSL

Sectigo InstantSSLCertyfikat SSL Sectigo InstantSSL (dawniej Comodo InstantSSL) to 128/256-bitowy certyfikat SSL stworzony z myślą ochronie czołowych stron internetowych a także extranetów i intranetów. Certyfikat Sectigo InstantSSL jest rozpoznawany przez 99,9% przeglądarek oraz urządzeń. Pełna walidacja OV zwiększa bezpieczeństwo i zaufanie do witryny chronionej certyfikatem Sectigo InstantSSL. Certyfikaty Sectigo InstantSSL to profesjonalne rozwiązanie do ochrony serwisów WWW z gwarancją $50 000.

Dzięki rewolucyjnym możliwościom IdAuthority, certyfikat SSL Sectigo InstantSSL wymaga dwustopniowego rygorystycznego procesu walidacji (walidacja OV). W rezultacie jest to bardzo zaufany certyfikat SSL, a dane firmy dla której InstantSSL został wygenerowany widoczne są w jego szczegółach.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo InstantSSL
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
129,36 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo InstantSSL
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
226,38 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo InstantSSL
OV
do 3 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
323,40 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Certyfikat SSL z pełną walidacją OV (Business/Organization Validation).
  • 2048-bitowy zgodny ze standardem branży certyfikat SSL.
  • Zaufany dla wszystkich popularnych przeglądarek internetowych.
  • 99.9% zgodności z przeglądarkami oraz urządzeniami.
  • $50 000 gwarancji.
  • 30-dniowa możliwość zwrotu.
  • Certyfikat SSL bez limitu na serwery.
  • Support poprzez e-mail oraz www.
  • Bez limitu ponownego wystawienia.

Pieczęć bezpieczeństwa

Sectigo InstantSSLPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych. Cechą szczególną TrustLogo jest weryfikacja w czasie rzeczywistym objawiająca się tym, iż w momencie najechania kursorem na pieczęć zostaną wyświetlone dane rejestrowe firmy dla której certyfikat SSL został wygenerowany.

Certyfikat SSL OV (Business/Organization Validation)

Certyfikat SSL z walidacją OV (Business/Organization Validation) to certyfikat SSL, w którym weryfikowane są zarówno domena, na której dany certyfikat będzie instalowany jak również dane podmiotu gospodarczego zamawiającego dany certyfikat. Dane firmowe oraz przedstawiciele firmy są weryfikowani w rejestrach CEIDG/KRS. W momencie zamówienia należy przesłać wszystkie wymagane dokumenty, aby proces weryfikacyjny przebiegł pomyślnie. Certyfikat SSL OV wyświetla informacje na temat podmiotu, który dany certyfikat SSL zarejestrował. W przypadku pomyślnej weryfikacji, przeglądarki internetowe będą wyświetlały symbol kłódki.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii InstantSSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?