Certyfikat Sectigo Multi-Domain EV SSL

Certyfikat SSL Sectigo Multi-Domain SSL EV (dawniej Comodo Multi-Domain SSL EV) pozwoli na zabezpieczenie od 2 do 250 nazw domen. Nie będziesz musiał używać wielu certyfikatów, aby zabezpieczyć szyfrowaniem SSL swoje domeny – teraz będziesz mógł to zrobić za pomocą jednego certyfikatu SSL Sectigo Multi-Domain SSL EV. Ten certyfikat daje możliwość zabezpieczenia zarówno domen jak i subdomen.

Dodatkowo, ten certyfikat jest certyfikatem SSL z walidacją EV (Extended Validation), co oznacza, że oferuje on najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony wyświetlaniem danych firmowych w szczegółach certyfikatu, a także dynamiczną pieczęcią. Certyfikat SSL Sectigo Multi-Domain SSL EV to idealne rozwiązanie dla firm, które utrzymują wiele domen i na każdej chcą oferować wysoki poziom bezpieczeństwa. To również rozwiązanie dedykowane dla serwisów e-commerce, gdzie wysoki poziom bezpieczeństwa to droga do zdobycia zaufania potencjalnych klientów i przekonania ich do dokonania zakupów w serwisie chronionym certyfikatem SSL Sectigo Multi-Domain EV.

Dodatkowym atutem zastosowania certyfikatu SSL Sectigo Multi Domain EV jest użycie jednego certyfikatu na wielu domenach – to nie tylko wygoda użytkowania ale również oszczędność czasu i pieniędzy.
Każdy certyfikat SSL Sectigo Multi-Domain EV jest dostarczany z obsługą 3 domen (1 CSR + 2 SAN) z możliwością dokupienia kolejnych do maksymalnej liczby 250 domen.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo Multi-Domain EV SSL
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Wiele domen
1 rok
1176,00 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo Multi-Domain EV SSL
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Wiele domen
2 lata*
2058,00 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo Multi-Domain EV SSL
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Wiele domen
3 lata*
2940,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Liczba domen dołączana w standardzie
Maksymalna liczba domen certyfikatu
Okres ważności
Cena za każdą dodatkową domenę
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
1 rok
405,72 zł
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
2 lata*
705,60 zł
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
3 lata*
1011,36 zł

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • 128/256-bitowe szyfrowanie.
 • Pełna walidacja EV.
 • Gwarancja $1 750 000.
 • Dynamiczna pieczęć Sectigo Secure Site Seal.
 • Rozpoznawalność przez 99,9% przeglądarek internetowych.
 • Pełne wsparcie urządzeń mobilnych.
 • Zabezpiecza wiele domen (do 250).
 • Bez limitu na ilość serwerów.
 • Weryfikowany i wystawiany do 7 dni.
 • Możliwość ponownego wygenerowania w ciągu 30 dni.
 • Prosto i wygodnie – jeden certyfikat do zainstalowania na wielu domenach.
 • Oszczędność czasu i pieniędzy bez konieczności zakupu osobnych certyfikatów SSL EV.
 • Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.

Pieczęć bezpieczeństwa

Sectigo SSLDynamiczna pieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki czemu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona wysokiej klasy szyfrowaniem. Zwiększy to poczucie bezpieczeństwa oraz zaufania co w przypadku transakcji online ma kluczowe znaczenie. Dodatkowo jako certyfikat EV wyświetli dane Twojej firmy, a jako dynamiczna pieczęć bezpieczeństwa, po kliknięciu na nią, pieczęć wyświetli dane informacyjne o Twojej firmie.

Certyfikat SSL EV (Extended Validation)

Certyfikat SSL z walidacją EV jest certyfikatem SSL weryfikowanym według ścisłych wymogów walidacji EV. Proces weryfikacji certyfikatu SSL zawiera nie tylko sprawdzenie domeny, ale również danych rejestrowych firmy oraz bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w firmie występującej o certyfikat SSL EV. Dane identyfikacyjne podmiotu rejestrującego certyfikat, po kliknięciu, wyświetlają się w pasku adresowym przeglądarki. Certyfikaty SSL EV zostały stworzone przez największych wydawców certyfikatów SSL, aby zwiększyć bezpieczeństwo transakcji e-commerce, ograniczyć ataki phishingowe oraz by zwiększyć zaufanie. Widoczne wysokie bezpieczeństwo w postaci pełnych danych rejestrowych właściciela certyfikatu pozwala zwiększyć zaufanie klientów i zmniejszyć ryzyko rezygnacji z zakupów a tym samym zwiększyć uzyskiwane przychody. Każdy certyfikat SSL EV charakteryzuje się również dynamiczną pieczęcią bezpieczeństwa, bezpłatnie wydawaną wraz z certyfikatem. Tym samym każdy klient odwiedzający serwis zabezpieczony certyfikatem SSL EV ma pewność najwyższego bezpieczeństwa, co ma pozytywne oddziaływanie na dokonywane zakupy oraz transakcje.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL SAN możesz zabezpieczyć domeny o różnych nazwach za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy domen.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii InstantSSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?