Certyfikat Sectigo Multi-Domain

SectigoCertyfikat SSL Sectigo Multi-Domain (dawniej Comodo Multi-Domain) zapewnia ten sam poziom bezpieczeństwa co standardowe certyfikaty SSL z tą różnicą, że pozwala zabezpieczyć do 250 domen/subdomen – wszystko za pomocą tylko jednego certyfikatu SSL. Na przykład za pomocą certyfikatu SSL Sectigo Multi-Domain można zabezpieczyć:

 • https://secure.strona.com
 • https://secure.strona1.co.uk
 • https://www.strona.com
 • https://secure.strona2.com
 • https://login.strona2.com
 • https://dowolna-domena.dowolne-rozszerzenie

Oprócz znacznych oszczędności czasu i pieniędzy w porównaniu z użyciem indywidualnych certyfikatów SSL, certyfikat SSL Sectigo Multi-Domain upraszcza zarządzanie certyfikatami, umożliwiając używanie jednego certyfikatu SSL dla wielu adresów URL.

Zamiast śledzić wiele certyfikatów SSL, każdy z różną datą ważności, dlaczego nie przenieść się do pojedynczego certyfikatu SSL dla wielu domen z jednolitym terminem ważności?

Potrzebujesz wyeksportować certyfikat SSL na wiele domen np. dla load balancingu? Bez problemu możesz to wykonać korzystając z certyfikatu SSL Sectigo Multi-Domain. Wszystkie certyfikaty SSL Sectigo Multi-Domain są bez limitu na ilość serwerów. W przeciwieństwie do innych wystawców Sectigo nie pobiera za to dodatkowych opłat.

Standardowo w momencie zakupu certyfikat chroni domenę główną plus dodatkowe 4 domeny bez dodatkowej opłaty. Maksymalna, łączna, liczba domen jaką można chronić certyfikatem to 250.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena/rok
 
Sectigo SSL
Sectigo Multi-Domain SSL
OV
do 3 dni
Statyczna
Wiele domen
1 rok
381,91 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo Multi-Domain SSL
OV
do 3 dni
Statyczna
Wiele domen
2 lata*
668,32 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo Multi-Domain SSL
OV
do 3 dni
Statyczna
Wiele domen
3 lata*
954,79 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Liczba domen dołączana w standardzie
Maksymalna liczba domen certyfikatu
Okres ważności
Cena za każdą dodatkową domenę
1 CSR + 4 domeny
do 250 domen
1 rok
88,20 zł
1 CSR + 4 domeny
do 250 domen
2 lata*
154,35 zł
1 CSR + 4 domeny
do 250 domen
3 lata*
220,50 zł

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Zabezpiecza do 250 unikalnych domen.
 • Oszczędzaj pieniądze bez konieczności zakupu wielu certyfikatów SSL.
 • Oszczędzaj czas bez konieczności zarządzania wieloma certyfikatami SSL.
 • Rozpoznawalność przez ponad 99% przeglądarek internetowych.
 • 128/256-bitowe szyfrowanie.
 • Bez limitu serwerów.
 • Bez limitu ponownego wygenerowania w okresie ważności certyfikatu SSL.
 • Pełna walidacja OV (Business/Organization Validation).
 • Bezpłatna pomoc techniczna 24/7.
 • 30 dni możliwości zwrotu.
 • Zabezpiecz wiele domen w swoim współdzielonym środowisku hostingowym za pomocą jednego certyfikatu SSL.
 • Weryfikowany i wystawiany do 3 dni.

Pieczęć bezpieczeństwa

Sectigo SSLPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL OV (Business/Organization Validation)

Certyfikat SSL z walidacją OV (Business/Organization Validation) to certyfikat SSL, w którym weryfikowane są zarówno domena, na której dany certyfikat będzie instalowany jak również dane podmiotu gospodarczego zamawiającego dany certyfikat. Dane firmowe oraz przedstawiciele firmy są weryfikowani w rejestrach CEIDG/KRS. W momencie zamówienia należy przesłać wszystkie wymagane dokumenty, aby proces weryfikacyjny przebiegł pomyślnie. Certyfikat SSL OV wyświetla informacje na temat podmiotu, który dany certyfikat SSL zarejestrował. W przypadku pomyślnej weryfikacji, przeglądarki internetowe będą wyświetlały symbol kłódki.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL SAN możesz zabezpieczyć domeny o różnych nazwach za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy domen.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów, pytań czy instalacji związanęj z Twoim certyfikatem SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii MDC znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?