Certyfikat Sectigo PositiveSSL EV Multi-Domain (MDC)

PositiveSSL

Certyfikat SSL Sectigo PositiveSSL EV Multi-Domain (dawniej Comodo PositiveSSL EV Multi-Domain) to zupełna nowość w zakresie certyfikatów SSL EV MDC w portfolio Sectigo. Certyfikat pojawił się na rynku w kwietniu 2017. Certyfikat SSL Sectigo PositiveSSL EV MDC to jeden z najtańszych certyfikatów SSL EV Multi-Domain, który oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez wyświetlenie danych firmowych. Dodatkowo jako certyfikat SSL MDC zawiera dwie domeny SAN – plus nazwa domeny z CSR. Certyfikat SSL EV Multi-Domain to idealne rozwiązanie dla e-commerce i dużych projektów. Certyfikat SSL Sectigo PositiveSSL EV Multi-Domain pozwala oszczędzić czas oraz pieniądze oraz może chronić do 250 domen.

Jako certyfikat EV SSL oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, jest także gwarancją uzyskania najwyższego zaufania do serwisu WWW, na którym ten certyfikat SSL został wdrożony.

Certyfikat SSL Sectigo PositiveSSL EV Multi-Domain w widocznym miejscu wyświetla nazwę firmy i daje pewność wysokiego zaufania dla potencjalnych klientów odwiedzających taki serwis. Informacja ta nie tylko zwiększa bezpieczeństwo ale również wpływa pozytywnie na ilość ukończonych transakcji.

Sprzedawcy e-commerce wykraczają poza tradycyjną kłódkę, po to aby przejść na certyfikaty SSL EV gwarantujące najwyższy standard dla zaufania i bezpieczeństwa. Certyfikaty SSL EV zostały zaprojektowany z myślą o wzmocnieniu bezpieczeństwa handlu elektronicznego i zwalczaniu ataków typu phishing. Wizualna gwarancja w postaci wyświetlanych danych firmowych pomaga e-commerce zwiększyć zaufanie, a tym samym zmniejszyć ryzyko rezygnacji zakupów i budować długoterminowe dochody.

Uzyskanie certyfikatu SSL EV wymaga pełnej weryfikacji firmy oraz praw własności domeny, dla której certyfikat SSL będzie generowany. Aby uzyskać certyfikat SSL EV trzeba przejść dokładną weryfikację, co czyni z certyfikatów SSL EV nie tylko gwarancję bezpieczeństwa ale pewność, że certyfikat SSL EV uzyskały jedynie zaufane i sprawdzone firmy.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL EV Multi-Domain
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Wiele domen
1 rok
882,00 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL EV Multi-Domain
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Wiele domen
2 lata*
1540,56 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL EV Multi-Domain
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Wiele domen
3 lata*
2205,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Liczba domen dołączana w standardzie
Maksymalna liczba domen certyfikatu
Okres ważności
Cena za każdą dodatkową domenę
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
1 rok
382,20 zł
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
2 lata*
668,85 zł
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
3 lata*
955,50 zł

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

Szczegółowe dane firmowe wyświetlane w certyfikacie gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz zaufania ze strony klientów.
2048-bitowy podpis, najwyższa gwarancja bezpieczeństwa.
99.9% rozpoznawalności przez przeglądarki internetowe oraz urządzenia mobilne.
Priorytetowa pomoc telefoniczna.
Darmowa dynamiczna pieczęć Sectigo TrustLogo z licencją bez limitu na serwery.
Możliwość zabezpieczenia do 250 domen.
Gwarancja wydawcy $1 000 000.
Zwiększone zaufanie klientów dzięki dynamicznej pieczęci wyświetlającej dane firmowe.
Zmniejszenie ryzyka rezygnacji z zakupów.
Zwiększenie konwersji.
Łatwe wdrożenie dzięki zastosowaniu technologii EV Enhancer™.
Chroń swoich klientów przed atakami phishingowymi.

Pieczęć bezpieczeństwa

pieczęć bezpieczeństwa PositiveSSLDynamiczna pieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki czemu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona wysokiej klasy szyfrowaniem. Zwiększy to poczucie bezpieczeństwa oraz zaufania co w przypadku transakcji online ma kluczowe znaczenie. Dodatkowo jako certyfikat EV wyświetli dane Twojej firmy, a jako dynamiczna pieczęć bezpieczeństwa, po kliknięciu na nią, pieczęć wyświetli dane informacyjne o Twojej firmie.

Certyfikat SSL EV (Extended Validation)

Certyfikat SSL z walidacją EV jest certyfikatem SSL weryfikowanym według ścisłych wymogów walidacji EV. Proces weryfikacji certyfikatu SSL zawiera nie tylko sprawdzenie domeny, ale również danych rejestrowych firmy oraz bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w firmie występującej o certyfikat SSL EV. Dane identyfikacyjne podmiotu rejestrującego certyfikat, po kliknięciu, wyświetlają się w pasku adresowym przeglądarki. Certyfikaty SSL EV zostały stworzone przez największych wydawców certyfikatów SSL, aby zwiększyć bezpieczeństwo transakcji e-commerce, ograniczyć ataki phishingowe oraz by zwiększyć zaufanie. Widoczne wysokie bezpieczeństwo w postaci pełnych danych rejestrowych właściciela certyfikatu pozwala zwiększyć zaufanie klientów i zmniejszyć ryzyko rezygnacji z zakupów a tym samym zwiększyć uzyskiwane przychody. Każdy certyfikat SSL EV charakteryzuje się również dynamiczną pieczęcią bezpieczeństwa, bezpłatnie wydawaną wraz z certyfikatem. Tym samym każdy klient odwiedzający serwis zabezpieczony certyfikatem SSL EV ma pewność najwyższego bezpieczeństwa, co ma pozytywne oddziaływanie na dokonywane zakupy oraz transakcje.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL SAN możesz zabezpieczyć domeny o różnych nazwach za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy domen.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów, pytań czy instalacji związanęj z Twoim certyfikatem SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii PositiveSSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?