Certyfikat Sectigo PositiveSSL EV

PositiveSSLCertyfikat SSL Sectigo PositiveSSL EV (dawniej Comodo PositiveSSL EV) to zupełna nowość w zakresie certyfikatów SSL EV w portfolio Sectigo. Certyfikat pojawił się na rynku w kwietniu 2017. Certyfikat SSL Sectigo PositiveSSL EV to jeden z najtańszych certyfikatów SSL EV, który oferuje te same możliwości i funkcje co jego dużo droższe odpowiedniki.
Jako certyfikat EV SSL oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także jest gwarancją uzyskania najwyższego zaufania do serwisu WWW, na którym ten certyfikat SSL został wdrożony.
Pełne dane firmowe widoczne po kliknięciu we właściwości certyfikatu czy dynamiczna pieczęć bezpieczeństwa dają pewność wysokiego zaufania dla potencjalnych klientów odwiedzających taki serwis. Informacja ta nie tylko zwiększa bezpieczeństwo ale również wpływa pozytywnie na ilość ukończonych transakcji.
Sprzedawcy e-commerce wykraczają poza tradycyjną kłódkę, po to aby przejść na certyfikaty SSL EV gwarantujące najwyższy poziom zaufania i bezpieczeństwa. Certyfikaty SSL EV zostały zaprojektowany z myślą o wzmocnieniu bezpieczeństwa handlu elektronicznego, bankowości internetowej oraz do zwalczania ataków typu phishing. Wizualna gwarancja w postaci widocznych danych firmowych pomaga e-commerce zwiększyć zaufanie, a tym samym zmniejszyć ryzyko rezygnacji zakupów i budować długoterminowe dochody.
Uzyskanie certyfikatu SSL EV wymaga pełnej weryfikacji firmy oraz praw własności domeny, dla której certyfikat SSL będzie generowany. Aby uzyskać certyfikat SSL EV trzeba przejść dokładną weryfikację, co czyni z certyfikatów SSL EV nie tylko gwarancję bezpieczeństwa ale pewność, że certyfikat SSL EV uzyskały jedynie zaufane i sprawdzone firmy.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
452,76 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
792,33 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL EV
EV
do 7 dni
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
1131,90 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Zielony pasek adresowy gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz zaufania ze strony klientów.
  • 2048-bitowy podpis, najwyższa gwarancja bezpieczeństwa z 99.9% rozpoznawalnością przez przeglądarki internetowe oraz urządzenia mobilne.
  • Priorytetowa pomoc telefoniczna.
  • Darmowa dynamiczna pieczęć Sectigo TrustLogo z licencją bez limitu na serwery.
  • Gwarancja wydawcy $1 000 000.
  • Zwiększone zaufanie klientów dzięki wyświetlaniu danych firmowych.
  • Zmniejszenie ryzyka rezygnacji z zakupów.
  • Zwiększenie konwersji.
  • Łatwe wdrożenie dzięki zastosowaniu technologii EV Enhancer™.
  • Chroń swoich klientów przed atakami phishingowymi.

Pieczęć bezpieczeństwa

pieczęć bezpieczeństwa PositiveSSLDynamiczna pieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki czemu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona wysokiej klasy szyfrowaniem. Zwiększy to poczucie bezpieczeństwa oraz zaufania co w przypadku transakcji online ma kluczowe znaczenie. Dodatkowo jako certyfikat EV wyświetli dane Twojej firmy, a jako dynamiczna pieczęć bezpieczeństwa, po kliknięciu na nią, pieczęć wyświetli dane informacyjne o Twojej firmie.

Certyfikat SSL EV (Extended Validation)

Certyfikat SSL z walidacją EV jest certyfikatem SSL weryfikowanym według ścisłych wymogów walidacji EV. Proces weryfikacji certyfikatu SSL zawiera nie tylko sprawdzenie domeny, ale również danych rejestrowych firmy oraz bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w firmie występującej o certyfikat SSL EV. Dane identyfikacyjne podmiotu rejestrującego certyfikat, po kliknięciu, wyświetlają się w pasku adresowym przeglądarki. Certyfikaty SSL EV zostały stworzone przez największych wydawców certyfikatów SSL, aby zwiększyć bezpieczeństwo transakcji e-commerce, ograniczyć ataki phishingowe oraz by zwiększyć zaufanie. Widoczne wysokie bezpieczeństwo w postaci pełnych danych rejestrowych właściciela certyfikatu pozwala zwiększyć zaufanie klientów i zmniejszyć ryzyko rezygnacji z zakupów a tym samym zwiększyć uzyskiwane przychody. Każdy certyfikat SSL EV charakteryzuje się również dynamiczną pieczęcią bezpieczeństwa, bezpłatnie wydawaną wraz z certyfikatem. Tym samym każdy klient odwiedzający serwis zabezpieczony certyfikatem SSL EV ma pewność najwyższego bezpieczeństwa, co ma pozytywne oddziaływanie na dokonywane zakupy oraz transakcje.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?