Certyfikat Sectigo PositiveSSL Multi-Domain Wildcard

PositiveSSL

Certyfikat SSL Sectigo (dawniej Comodo CA) PositiveSSL Multi-Domain Wildcard (2 SAN) to unikatowy, na rynku, certyfikat SSL. Za pomocą tego jednego certyfikatu możesz nie tylko zabezpieczyć certyfikatem SSL do 250 domen ale także nielimitowaną liczbę subdomen, dla wybranych domen. Zastosowanie certyfikatu SSL Sectigo PositiveSSL Multi-Domain Wildcard to jedno z najkorzystniejszych ekonomicznie rozwiązań w zakresie zabezpieczenia protokołem SSL domen oraz subdomen. Zgodność z 99,9% przeglądarek i wysoki poziom szyfrowania, obsługa SAN wraz z wildcard czynią z tego certyfikatu SSL idealne rozwiązanie dla witryn e-commerce, serwerów pocztowych, stron płatności a także serwisów firmowych.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Uwaga: Domyślnie ten certyfikat SSL jest dostarczany z 2 domenami wildcard (np: *.hexssl.pl i *.hexssl.com) oraz dodatkowo musi być podana domena bez wildcard (np.: hexssl.net) jako domena podstawowa lub jako CN. Jeśli chcesz zabezpieczyć więcej niż 2 domeny wildcard lub więcej domen zwykłych – bez wildcard (jako SAN), należy przy zamówieniu podać ilość dodatkowych domen SAN.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena/rok
 
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL Multi-Domain Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Wiele domen / Subdomeny bez limitu
1 rok
699,72 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL Multi-Domain Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Wiele domen / Subdomeny bez limitu
2 lata*
1224,51 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL Multi-Domain Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Wiele domen / Subdomeny bez limitu
3 lata*
1749,30 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Liczba domen dołączana w standardzie
Maksymalna liczba domen certyfikatu
Okres ważności
Cena za każdą dodatkową domenę
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
1 rok
323,40 zł
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
2 lata*
565,95 zł
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
3 lata*
808,50 zł

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Aktywna opcja SAN – zabezpiecz do 250 domen za pomocą jednego certyfikatu SSL.
  • Oszczędzaj czas i pieniądze zabezpieczając nielimitowaną liczbę subdomen za pomocą jednego certyfikatu SSL.
  • Uproszczona weryfikacja i generowanie certyfikatu SSL dzięki walidacji DV (Domain Validation).
  • Ponowne wygenerowanie bez ograniczeń w okresie ważności certyfikatu.
  • Licencja na subdomeny bez limitu na nielimitowaną liczbę fizycznych serwerów.
  • Certyfikat rozpoznawany i wspierany przez 99.9% przeglądarek internetowych i urządzeń mobilnych.
  • 2048-bitowy podpis, 256-bitowa moc szyfrowania – Najwyższy poziom bezpieczeństwa SSL.
  • 3 nazwy domen objętych certyfikatem SSL w pakiecie.
  • Gwarancja do $50 000.
  • Profesjonalna pomoc techniczna via telefon, e-mail, www.

Pieczęć bezpieczeństwa

pieczęć bezpieczeństwa PositiveSSLPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL SAN możesz zabezpieczyć domeny o różnych nazwach za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy domen.

Certyfikat SSL Wildcard

Certyfikaty SSL Wildcard pozwalają na zabezpieczenie nielimitowanej liczby subdomen, domeny głównej, dla której certyfikat SSL Wildcard został wygenerowany. Istotne jest to, że można zabezpieczyć certyfikatem SSL subdomeny na jednym adresie IP. Oznacza to, że możesz użyć jednego certyfikatu do zabezpieczenia wielu stron, a tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. Certyfikat SSL Wildcard to tani a zarazem wygodniejszy sposób zarządzania jednym certyfikatem na każdej subdomenie.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów, pytań czy instalacji związanęj z Twoim certyfikatem SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii PositiveSSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?