Certyfikat Sectigo PositiveSSL Multi-Domain

PositiveSSLNabycie i zarządzanie wieloma certyfikatami SSL może być kłopotliwym i kosztownym zajęciem. Czy życie nie byłoby prostsze, gdyby można było umieścić wszystkie domeny na jednym certyfikacie, który wygasa w tym samym czasie? Certyfikat SSL Sectigo PositiveSSL Multi-Domain (dawniej Comodo PositiveSSL Multi-Domain) pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, umożliwiając zabezpieczenie maksymalnie 250 domen SAN na jednym, łatwym w zarządzaniu certyfikacie SSL. Na przykład można użyć jednego certyfikatu SSL w wielu domenach, takich jak:

– mojadomena.com
– mojainnadomena.com
– mojadomena.com.pl
– mail.mojadomena.com
– bezpieczna.mojadomena.net
– bezpieczna.mojadomena.com
– dowolnanazwadomeny.dowolnerozszerzenie

Czy Twoje wymagania mogą rosnąć lub się zmieniać po zakupie certyfikatu SSL Sectigo PositiveSSL Multi-Domain? Nie ma z tym najmniejszych problemów. W każdej chwili możesz dodawać lub zamieniać domeny wpisane w certyfikacie SSL.

Certyfikaty SSL Sectigo Positive Multi-Domain mogą zostać wygenerowane w ciągu kilku minut po pomyślnej, w pełni automatycznej, weryfikacji online. Dzięki temu nie ma potrzeby czekać kilku dni za nim certyfikat SSL zostanie zweryfikowany i wystawiony. Certyfikat Sectigo PositiveSSL Multi-Domain jest generowany w czasie rzeczywistym.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena/rok
 
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL Multi-Domain
DV
do 3 minut
Statyczna
Wiele domen
1 rok
88,20 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL Multi-Domain
DV
do 3 minut
Statyczna
Wiele domen
2 lata*
154,35 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL Multi-Domain
DV
do 3 minut
Statyczna
Wiele domen
3 lata*
220,50 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Liczba domen dołączana w standardzie
Maksymalna liczba domen certyfikatu
Okres ważności
Cena za każdą dodatkową domenę
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
1 rok
51,45 zł
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
2 lata*
90,02 zł
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
3 lata*
128,65 zł

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Zabezpiecza do 250 domen – wszystko za pomocą jednego certyfikatu SSL.
  • Oszczędzaj czas i pieniądze bez konieczności zakupu osobnych certyfikatów SSL.
  • Certyfikat SSL rozpoznawany i wspierany przez 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
  • Pomoc techniczna dostępna w trybie 24/7.
  • Gwarancja wydawcy $500 000.
  • Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.
  • 2048-bitowy podpis, 128/256-bitowe szyfrowanie.
  • Jeden z najtańszych certyfikatów SSL typu Multi-Domain, który znajdzie również zastosowanie dla serwerów MS Exchange.
  • Weryfikowany i wystawiany w ciągu kilku minut.

Pieczęć bezpieczeństwa

pieczęć bezpieczeństwa PositiveSSLPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL SAN możesz zabezpieczyć domeny o różnych nazwach za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy domen.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów, pytań czy instalacji związanęj z Twoim certyfikatem SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii PositiveSSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?