Certyfikat Sectigo PositiveSSL Trial

PositiveSSL

Bezpłatny certyfikat SSL Sectigo PositiveSSL Trial (dawniej Comodo PositiveSSL Trial) jest ważny przez 90 dni od momentu wygenerowania. Jego działanie jest identyczne z pełnopłatnym odpowiednikiem: Sectigo PositiveSSL (certyfikat jest dostępny pod adresem: Sectigo PositiveSSL). Oznacza to również, że bezpłatny certyfikat SSL jest rozpoznawany i wspierany przez 99,9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych. Jest weryfikowany i wystawiany w ciągu kilku minut od zamówienia.

Z uwagi na to, że jest to pełnowartościowy certyfikat SSL, odwiedzający serwis zabezpieczony takim certyfikatem SSL nie otrzymają żadnych ostrzeżeń o niezaufanym certyfikacie ani innych informacji, które wskazywałyby, że na stronie jest zainstalowany bezpłatny certyfikat SSL.

 

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL Trial
DV
do 3 minut
Statyczna
Pojedyncza domena
3 miesiące
0,00 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Testuj nową stronę z certyfikatem SSL zanim zostanie ona uruchomiona produkcyjnie.
  • Chroń swoją stronę WWW certyfikatem SSL zupełnie bezpłatnie przez 3 miesiące.
  • Najwyższa moc 256-bitowego szyfrowania i 2048-bitowego podpisu.
  • Sprawdź jak szybko możesz otrzymać certyfikat SSL od Sectigo (dawniej Comodo).
  • Nie pozwól na obniżenie bezpieczeństwa Twojej witryny WWW.
  • Użyj bezpłatnego certyfikatu SSL jeśli Twój dotychczasowy certyfikat SSL wygasa.

Pieczęć bezpieczeństwa

pieczęć bezpieczeństwa PositiveSSLPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?