Certyfikat Sectigo PositiveSSL Wildcard

PositiveSSLZamów certyfikat SSL Sectigo PositiveSSL Wildcard (dawniej Comodo PositiveSSL Wildcard) i zabezpiecz certyfikatem SSL nielimitowaną liczbę subdomen na różnych serwerach. Certyfikat SSL Sectigo PositiveSSL Wildcard to najbardziej efektywne rozwiązanie do zabezpieczenia subdomen certyfikatem SSL. Oszczędzaj swój czas i pieniądze, aby w prosty i wygodny sposób zarządzać certyfikatem. Teraz możesz użyć tylko jednego certyfikatu SSL, aby zabezpieczyć swoje subdomeny certyfikatem SSL.

Zapomnij o długotrwałej weryfikacji i konieczności przedstawiania papierowych dokumentów. Aby zacząć korzystać z certyfikatu SSL Sectigo PositiveSSL Wildcard wystarczy automatyczna walidacja DV. Potwierdź prawo do własności domeny dla której certyfikat SSL będzie generowany i ciesz się, w ciągu kilku minut, możliwościami jakie oferuje certyfikat Sectigo PositiveSSL Wildcard. Tysiące start-upów, małych i średnich firm jak również indywidualnych użytkowników z powodzeniem od wielu lat korzysta z certyfikatu SSL Sectigo PositiveSSL Wildcard.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Subdomeny bez limitu
1 rok
341,04 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Subdomeny bez limitu
2 lata*
596,82 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL Wildcard
DV
do 3 minut
Statyczna
Subdomeny bez limitu
3 lata*
852,60 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Chroń swoje subdomeny jednym certyfikatem SSL.
  • Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation).
  • 2048-bitowy podpis – standard branży certyfikatów SSL.
  • Rozpoznawany i wspierany przez 99,9% popularnych przeglądarek internetowych i urządzeń mobilnych.
  • 128/256-bitowe szyfrowanie.
  • Możliwość bezpłatnego zwrotu w ciągu 30 dni.
  • Gwarancja wydawcy $500 000.
  • Wsparcie techniczne dostępne poprzez e-mail oraz WWW.
  • Ponowne wygenerowanie bez limitu.
  • Bez limitu na ilość serwerów.

Pieczęć bezpieczeństwa

pieczęć bezpieczeństwa PositiveSSLPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Certyfikat SSL Wildcard

Certyfikaty SSL Wildcard pozwalają na zabezpieczenie nielimitowanej liczby subdomen, domeny głównej, dla której certyfikat SSL Wildcard został wygenerowany. Istotne jest to, że można zabezpieczyć certyfikatem SSL subdomeny na jednym adresie IP. Oznacza to, że możesz użyć jednego certyfikatu do zabezpieczenia wielu stron, a tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. Certyfikat SSL Wildcard to tani a zarazem wygodniejszy sposób zarządzania jednym certyfikatem na każdej subdomenie.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?