Certyfikat Sectigo PositiveSSL

PositiveSSLCertyfikat SSL Sectigo PositiveSSL (dawniej Comodo PositiveSSL) to certyfikat z 128/256-bitowym szyfrowaniem stworzonym do szyfrowania stron internetowych z transakcjami o niewielkich rozmiarach. Sectigo PositiveSSL jest rozpoznawany i wspierany przez 99.9% przeglądarek internetowych i mobilnych urządzeń, Positive SSL to rozwiązanie dla nowych serwisów lub środowisk, których reputacja jest już znana a weryfikacja podmiotu prowadzącego dany serwis (uwierzytelnienie tożsamości) nie jest konieczne. Certyfikat SSL Sectigo Positive SSL zapewnia gwarancję w wysokości $500 000.

Atrakcyjna cena początkowa certyfikatu SSL Sectigo PositiveSSL, czyni z tego certyfikatu najtańsze rozwiązanie dostępne na rynku. Certyfikat Sectigo Positive SSL można nabyć z ważnością na 3 lata w opcji subskrypcyjnej. Certyfikat jest z licencją bez limitu na ilość serwerów, dzięki czemu istnieje możliwość jego instalacji na dowolnej ilości serwerów.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL
DV
do 3 minut
Statyczna
Pojedyncza domena
1 rok
26,46 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL
DV
do 3 minut
Statyczna
Pojedyncza domena
2 lata*
46,33 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo PositiveSSL
DV
do 3 minut
Statyczna
Pojedyncza domena
3 lata*
66,15 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Certyfikat z walidacją DV (Domain Validation).
  • 2048-bitowy podpis – Standard branży certyfikatów SSL.
  • Rozpoznawany i wspierany przez 99,9% przeglądarek internetowych i urządzeń mobilnych.
  • 128/256-bitowe szyfrowanie.
  • Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.
  • Obsługuje szyfrowanie RSA/ECC.
  • Gwarancja wydawcy $500 000.
  • Pomoc techniczna dostępna poprzez e-mail oraz WWW.
  • Bez limitu ponownego wygenerowania.
  • Bez limitu serwerów.

Pieczęć bezpieczeństwa

pieczęć bezpieczeństwa PositiveSSLPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?