Certyfikat Sectigo SSL UCC DV

SectigoCertyfikat SSL Sectigo Domain Validated UCC (dawniej Comodo Domain Validated UCC) umożliwia bezpieczną komunikację serwera dla wielu domen i dla wielu hostów z 128/256-bitowym szyfrowaniem. Sectigo DV UCC SSL zapewnia również bezpieczeństwo dla wielu domen i hostów dla serwera Exchange.

Certyfikat SSL Sectigo DV UCC jest certyfikatem SSL z walidacją DV (Domain Validation), oznacza to, że proces weryfikacji i generowania certyfikatu SSL w pełni automatyczny. Wystarczy odpowiedź na automatyczną wiadomość e-mail, a po kilku minutach certyfikat SSL zostanie wygenerowany i gotowy do użycia. To wszystko bez zbędnych dokumentów i oczekiwania na wygenerowanie.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena/rok
 
Sectigo SSL
Sectigo SSL UCC DV
DV
do 3 minut
Statyczna
Wiele domen
1 rok
288,12 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo SSL UCC DV
DV
do 3 minut
Statyczna
Wiele domen
2 lata*
504,21 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo SSL UCC DV
DV
do 3 minut
Statyczna
Wiele domen
3 lata*
720,30 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Liczba domen dołączana w standardzie
Maksymalna liczba domen certyfikatu
Okres ważności
Cena za każdą dodatkową domenę
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
1 rok
63,00 zł
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
2 lata*
110,25 zł
1 CSR + 2 domeny
do 250 domen
3 lata*
220,50 zł

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Certyfikat SSL UCC z walidacją DV (Domain Validation).
  • Wysoka moc 256-bitowego szyfrowania.
  • Certyfikat SSL rozpoznawany i wspierany przez 99.9% przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych.
  • Obsługa wielu domen, wsparcie dla MS Exchange oraz Office Communications Server.
  • Zarządzanie SAN (Subject Alternative Name).
  • Licencja bez limitu na serwery.
  • Bez limitu ponownego wygenerowania.
  • Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni!
  • Weryfikacja i generowanie certyfikatu SSL w ciągu 10 minut.
  • Gwarancja $500 000.

Pieczęć bezpieczeństwa

Sectigo SSLPieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie chroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Certyfikat SSL SAN (Subject Alternative Name)

Certyfikaty SAN są również znane jako certyfikaty SSL UCC (Unified Communication Certificates), które początkowo zostały stworzone z myślą o stosowaniu ich wraz z Microsoft Office Communications Server oraz produktami Microsoft Exchange. Dzięki certyfikatowi SSL SAN możesz zabezpieczyć domeny o różnych nazwach za pomocą jednego certyfikatu SSL. Zabezpieczenie obejmuje zarówno nazwy w wewnętrznej sieci jak również tradycyjne nazwy domen.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów, pytań czy instalacji związanęj z Twoim certyfikatem SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL z serii MDC znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?