Certyfikat Sectigo SSL Wildcard

Sectigo

Certyfikat SSL Sectigo Wildcard SSL (dawniej Comodo Wildcard SSL) pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki możliwości zabezpieczenia głównej domeny i jej subdomen za pomocą tylko jednego certyfikatu SSL.

Certyfikaty SSL Wildcard działają w ten sam sposób co standardowe certyfikaty SSL, pozwalając na bezpieczne połączenie między serwerem a przeglądarką internetową – z tą różnicą, że za pomocą jednego certyfikatu SSL Wildcard można zabezpieczyć nielimitowaną liczbę subdomen, domeny dla której certyfikat SSL Wildcard został wygenerowany.

Przykładowo, pojedynczy certyfikat SSL Wildcard wygenerowany dla *.mojadomena.com może posłużyć do ochrony:
– platnosci.mojadomena.com
– login.mojadomena.com
– mail.mojadomena.com
– download.mojadomena.com
– cokolwiek.mojadomena.com

Jeśli chcesz chronić certyfikatem SSL wiele subdomen to certyfikat SSL Wildcard może pomóc zaoszczędzić setki złotych względem konieczności zakupu osobnych certyfikatów SSL dla każdej z subdomen. Dodatkowo zarządzanie pojedynczym certyfikatem SSL jest wygodniejsze niż pilnowanie terminów ważności wielu certyfikatów SSL.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo SSL Wildcard
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
1 rok
787,92 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo SSL Wildcard
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
2 lata*
1378,86 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo SSL Wildcard
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
3 lata*
1969,80 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

 • Oszczędzaj czas i pieniądze chroniąc subdomeny za pomocą tylko jednego certyfikatu SSL.
 • Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) Weryfikowany i wystawiany w kilka minut – automatyczna walidacja to:
  – Brak konieczności przedstawiania papierów dokumentów.
  – Brak konieczności wysyłania faksów.
  – Bez zbędnego czekania i opóźnień.
 • 2048-bitowy certyfikat SSL – długość podpisu rekomendowane przez NIST.
 • 99.9% rozpoznawalności oraz wsparcia przez przeglądarki internetowe oraz urządzenia mobilne.
 • Licencja na nielimitowaną liczbę serwerów.
 • Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.
 • Ekspercka pomoc techniczna dostępna poprzez telefon, chat oraz e-mail.
 • Gwarancja wydawcy $500 000.

Pieczęć bezpieczeństwa

Pieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie Sectigo SSLchroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?