Certyfikat Sectigo SSL

Sectigo

Certyfikat SSL Sectigo (dawniej Comodo) to najszybszy i najkorzystniejszy wybór w zakresie efektywnej ochrony transakcji oraz zapewnienia bezpieczeństwa serwisów WWW. Tani koszt zakupu certyfikatu i wysoka gwarancja ze strony wydawcy wraz z automatycznym system weryfikacji i generowania certyfikatu SSL, czyni z tego certyfikatu SSL pozycję wartą uwagi dla małych i średnich firm.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Sectigo SSL
Sectigo SSL
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
164,64 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo SSL
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
288,12 zł
Zamów
Sectigo SSL
Sectigo SSL
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
411,60 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Automatyczna walidacja online. Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) – bez papierowych dokumentów, bez faksów, bez opóźnień.
  • 2048-bitowy podpis, 99,9% rozpoznawalności i wsparcia przez przeglądarki internetowe oraz urządzenia mobilne.
  • Pełne wsparcie techniczne poprzez telefon, e-mail oraz WWW.
  • Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni.
  • Gwarancja wydawcy w wysokości $500 000.
  • Dynamiczna pieczęć bezpieczeństwa.

Pieczęć bezpieczeństwa

Pieczęć bezpieczeństwa poinformuje użytkowników Twojego serwisu, że jest on bezpiecznie Sectigo SSLchroniony. Możesz ją otrzymać całkowicie bezpłatnie i umieścić na swojej stronie. Dzięki temu potencjalni klienci automatycznie uzyskają informację, że strona jest chroniona 256-bitowym szyfrowaniem. Będą wiedzieć, że są bezpieczni i będą ufać Twojej stronie. Dzięki zwiększonemu zaufaniu do Twojego serwisu, więcej transakcji zostanie pomyślnie sfinalizowanych.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Sectigo są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL. Sectigo (dawniej Comodo), firma stojąca za certyfikatami SSL znana jest z wiodącej, w branży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?