Certyfikat Thawte SSL123 Wildcard

Thawte SSLCertyfikat SSL Thawte SSL123 Wildcard to jeden z najszybszych sposobów na zabezpieczenie subdomen oraz domeny głównej przy użyciu pojedynczego certyfikatu SSL. Certyfikat SSL Thawte SSL123 Wildcard zapewnia elastyczny i wydajny sposób rozszerzenia ochrony protokołu SSL/TLS na wiele subdomen, upraszczając jednocześnie zarządzanie certyfikatami SSL.
Certyfikat SSL Thawte SSL123 Wildcard obejmuje zautomatyzowane walidowanie oraz generowanie (certyfikat z walidacją DV), pieczęć Thawte Trusted Site Seal, bezpłatne ponowne wydanie w okresie ważności certyfikatu SSL oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Thawte
Thawte SSL123 Wildcard
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
1 rok
911,40 zł
Zamów
Thawte
Thawte SSL123 Wildcard
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
2 lata*
1731,66 zł
Zamów
Thawte
Thawte SSL123 Wildcard
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Subdomeny bez limitu
3 lata*
2551,92 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana w ciągu kilku minut.
  • Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation).
  • Uzyskaj więcej za swoje pieniądze, dzięki certyfikatowi SSL na nieograniczoną liczbę subdomen, z nielimitowaną liczbą serwerów.
  • Bezpłatne ponowne wygenerowanie w okresie ważności certyfikatu SSL.
  • Chroń poufne informacje wymieniane podczas bezpiecznego logowania oraz samoobsługowej interakcji dzięki szyfrowaniu SSL do 256-bitów i gwarancji na kwotę $500 000.
  • Kupuj, odnawiaj i zarządzaj certyfikatami SSL, z bezpiecznym logowaniem w Centrum certyfikacji Thawte.

Pieczęć bezpieczeństwa

Thawte Site SealJeśli realizujesz transakcje online lub prosisz użytkowników o utworzenie konta, musisz wykazać, że Twoja witryna jest godna zaufania. Pieczęć Trusted Site firmy Thawte zapewnia natychmiastową i widoczną wiarygodność Twojej witryny WWW w Internecie. Twoi klienci otrzymują pewność, że tożsamość witryny została zweryfikowana, a ona sama została zabezpieczona profesjonalnym certyfikatem SSL.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Certyfikat SSL Wildcard

Certyfikaty SSL Wildcard pozwalają na zabezpieczenie nielimitowanej liczby subdomen, domeny głównej, dla której certyfikat SSL Wildcard został wygenerowany. Istotne jest to, że można zabezpieczyć certyfikatem SSL subdomeny na jednym adresie IP. Oznacza to, że możesz użyć jednego certyfikatu do zabezpieczenia wielu stron, a tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. Certyfikat SSL Wildcard to tani a zarazem wygodniejszy sposób zarządzania jednym certyfikatem na każdej subdomenie.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Thawte są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?