Certyfikat Thawte SSL123

Thawte SSLCertyfikat SSL Thawte SSL123 ma najkrótszy czas weryfikacji i generowania, dzięki czemu można bardzo szybko zapewnić szyfrowane połączenia z serwerem. Ten certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) zapewnia szyfrowanie do 256 bitów, dla aplikacji internetowych, które nie są narażone na ryzyko wyłudzenia informacji lub oszustw. Certyfikaty SSL Thawte SSL123 są generowane na podstawie weryfikacji praw własności do domeny, dla której certyfikat SSL będzie wystawiany. Dodatkowo wraz z certyfikatem SSL otrzymujesz pieczęć Thawte Trusted Site Seal, bezpłatne ponowne wygenerowanie w okresie ważności certyfikatu SSL oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy oraz niespotykaną, w certyfikatach z walidacją DV, gwarancją wystawcy w wysokości $500 000.

* Certyfikat dostępny w opcji wielorocznej na zasadzie subskrypcji. Sprawdź co to oznacza i ile dzięki temu możesz zaoszczędzić: Wieloletnia subskrypcja certyfikatu SSL.

Wydawca
Nazwa certyfikatu
Walidacja
Czas generowania
Pieczęć
Zabezpiecza
Okres ważności
Cena
 
Thawte
Thawte SSL123
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena
1 rok
141,12 zł
Zamów
Thawte
Thawte SSL123
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena
2 lata*
246,96 zł
Zamów
Thawte
Thawte SSL123
DV
do 3 minut
Dynamiczna
Pojedyncza domena
3 lata*
395,14 zł
Zamów

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Do ceny końcowej (brutto) należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Kluczowe korzyści

  • Bez limitu liczby serwerów oraz ponownego wygenerowania w okresie ważności certyfikatu SSL.
  • Większość certyfikatów SSL weryfikowana i generowana w ciągu kilku minut.
  • Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation).
  • Twórz bezpieczne i prywatne połączenia dla TLS, w komunikacji między serwerami, dla serwerów poczty, FTP oraz innych aplikacjami.
  • Wydanie certyfikatu SSL w ciągu jednego dnia roboczego lub krócej (w zależności od dostępności informacji w rejestrze nazw domen).
  • Chroń poufne informacje wymieniane podczas bezpiecznego logowania oraz samoobsługowej interakcji dzięki szyfrowaniu SSL do 256-bitów i gwarancji na kwotę $500 000.
  • Kupuj, odnawiaj i zarządzaj certyfikatami SSL, z bezpiecznym logowaniem w Centrum certyfikacji Thawte.
  • Zaoszczędź czas i pieniądze, kupując wieloletnie certyfikaty SSL i dodatkowe licencje przy zabezpieczaniu wielu serwerów w jednej domenie (kolokacja, klastrowanie, serwery HA itp.).

Pieczęć bezpieczeństwa

Thawte Site SealJeśli realizujesz transakcje online lub prosisz użytkowników o utworzenie konta, musisz wykazać, że Twoja witryna jest godna zaufania. Pieczęć Trusted Site firmy Thawte zapewnia natychmiastową i widoczną wiarygodność Twojej witryny WWW w Internecie. Twoi klienci otrzymują pewność, że tożsamość witryny została zweryfikowana, a ona sama została zabezpieczona profesjonalnym certyfikatem SSL.

Certyfikat SSL DV (Domain Validation)

Certyfikat SSL z walidacją DV (Domain Validation) jest dostępny dla osób fizycznych jak również firm i organizacji. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów papierowych. Weryfikacja i walidacja odbywa się drogą elektroniczną poprzez e-mail. Aby otrzymać certyfikat SSL z walidacją DV należy odpowiedzieć na automatyczną wiadomość wysłaną w momencie zamówienia certyfikatu SSL. Wiadomość służy do zweryfikowania praw do domeny, na którą certyfikat ssl zostanie wygenerowany. Cały proces odbywa się bardzo szybko – w przeciągu kilku minut. Wygenerowany certyfikat przesyłany jest na adres e-mail. Poza weryfikacją drogą elektroniczną, możliwa jest również weryfikacja poprzez umieszczenie pliku .html lub wpisu w DNS.

Wspierane przeglądarki oraz urządzenia

Zgodność przeglądarek internetowych oraz urządzeń z certyfikatami SSL jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z użytkowaniem certyfikatów SSL. Certyfikaty SSL Thawte są rozpoznawane przez 99,9+% przeglądarek internetowych oraz urządzeń. Sprawdź pełną listę wspieranych urządzeń oraz przeglądarek internetowych.

Pomoc techniczna

Jako ceniony klient, otrzymujesz bezpłatną pomocą techniczną dotyczącą jakichkolwiek problemów z Twoim certyfikatem SSL, pytań związanych z użytkowaniem certyfikatu SSL, instalacją certyfikatu SSL czy cyklem życia Twojego certyfikatu SSL.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?