Certyfikaty SSL Certum dostępne w naszej ofercie!

Jest nam niezmiernie miło, że w dniu dzisiejszym do naszej oferty trafiły certyfikaty polskiego wystawcy certyfikatów SSL PCC Certum! Certum to największy i zarazem najdłużej działający wystawca certyfikatów SSL. Wcześniej działający w ramach Unizeto Technologies, obecnie Asseco. Na chwilę obecną oferujemy 6 certyfikatów SSL (kolejne w drodze). Oferowane przez nas certyfikaty można używać do ochrony pojedynczych domen lub subdomen a także do szyfrowania i podpisywania poczty elektronicznej.

Certyfikat SSL Certum Commercial SSL – to podstawowy certyfikat SSL do ochrony pojedynczej domeny. Certyfikat jest w walidacji DV (Domain Validation) i jego wygenerowanie zajmuje do 1 godziny. Dodatkowo wraz z certyfikatem otrzymujemy gwarancję w wysokości 200 000€! Cena to 53,18 zł netto w opcji rocznej oraz 93,06 zł netto w opcji dwuletniej (46,53 zł netto rok).

Certyfikat SSL Certum Commercial SSL – certyfikat ten jest podobny do Commercial SSL z tą różnicą, że za pomocą tego certyfikatu możemy chronić domenę główną oraz nielimitowaną liczbę subdomen domeny głównej. Commercial SSL Wildcard to również certyfikat z walidacją DV z czasem generowania do 1 godziny oraz gwarancją 200 000 €. Cena w opcji rocznej to: 247,31 zł netto natomiast w opcji dwuletniej: 432,80 zł netto (216,40 zł netto za rok).

Certyfikat SSL Certum Trusted SSL – certyfikat Trusted SSL to już bardziej zaawansowany certyfikat SSL przeznaczony do ochrony witryn komercyjnych a także insytucji publicznych. Certyfikat jest w walidacji OV (Business/Organization Validation), gdzie są wnikliwie weryfikowane dane firmy. Certyfikat ma gwarancję 400 000 € co czyni z tego certyfikatu jeden z najlepszych certyfikatów OV dostępnych na rynku. Za pomocą tego certyfikatu możemy ochronić jedną domenę. Certyfikat w opcji rocznej to koszt: 197,06 zł netto natomiast opcja dwuletnia: 344,86 zł netto (172,43 zł netto).

Certyfikat SSL Certum Trusted SSL Wildcard – jak w przypadku Trusted SSL certyfikat jest w walidacji OV (Business/Organization Validation) z gwarancją 400 000 €, dodatkowo dostarczany w opcji Wildcard, gdzie za jego pomocą można chronić nielimitowaną liczbę subdomen domeny głównej (razem z domeną główną), dla której ten certyfikat będzie wygenerowany. Certyfikat w opcji rocznej to: 409,18 zł netto, opcja dwuletnia: 716,08 zł netto (358,04 zł netto).

Certyfikat Certum Individual ID E-mail – to wyjątkowy certyfikat ssl do cyfrowego podpisywania oraz szyfrowania wiadomości e-mail. Rozwiązanie to jest wyjątkowe nie tylko ze względu na gwarancję 6 000€ ale też z uwagi na możliwość wygenerowania go na okres 3 lat! Certum Individual ID E-mail jest skierowany do osób prywatnych chcących zapewnić poufność swojej korespondencji e-mail. W polu certyfikatu jest wpisany adres e-mail, dla którego certyfikat będzie wystawiany. Certyfikat w opcji rocznej to koszt: 23,42 zł netto, w opcji dwuletniej 40,94 zł netto (20,47 zł netto rok) oraz w opcji trzyletniej: 58,53 zł netto (19,51 zł netto rok).

Certyfikat Certum Business ID E-mail – to certyfikat skierowany do zastosowania w biznesie. Za jego pomocą zapewnisz poufność i wiarygodność biznesowej korespondencji e-mail. Za jego pomocą możesz podpisywać cyfrowo wiadomości nie tylko adresem e-mail ale także swoimi imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy. Certum Business ID to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego certyfikat jest dostarczany w walidacji OV (Business/Organization Validation) z wnikliwą weryfikacją oraz gwarancją w wysokości 60 000 €. I tak jak w przypadku Individual ID E-mail, Business ID E-mail można zamówić w opcji 3-letniej! Wszystko to czyni z Certum Business ID E-mail wyjątkowe i konkurencyjne rozwiązanie do ochrony firmowej korespondencji e-mail. Koszt w opcji rocznej to: 112,37 zł netto, opcja dwuletnia to: 188,46 zł netto (94,23 zł netto za rok) oraz opcja trzyletnia: 269,24 zł netto (89,75 zł netto).

Pełna oferta certyfikatów SSL Certum jest dostępna na stronie: Certyfikaty SSL Certum. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z nami: Kontakt

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?