Kod LEI dostępny w naszej ofercie

LEI

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jako pierwsza polska firma oferujemy kody LEI dla wszystkich podmiotów oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Czym jest kod LEI?

Kod Lei to nic innego jak 20-znakowy, alfanumeryczny kod zgodny ze standardem ISO17442, który identyfikuje podmiot na globalnym rynku. Kod LEI powstał jako odpowiedź na stworzenie narzędzia, które w łatwy i szybki sposób pozwoli na weryfikację firmy – szczególnie jeśli dany podmiot działa na rynkach finansowych. Kod LEI jest obowiązkowy dla wszelkich podmiotów operujących instrumentami finansowymi w postaci akcji, obligacji czy gwarancji państwowych.

Dla kogo kod LEI?

Od stycznia 2018 roku kod LEI jest obowiązkowy dla banków, brokerów, instytucji finansowych oraz kredytowych, pośredników finansowych, funduszy inwestycyjnych, funduszy emerytalnych oraz dla każdej innej instytucji, podmiotu oraz osób fizycznych zobligowanych do posiadania kodu LEI.

Po co kod LEI?

Kod LEI to nie tylko obowiązek ale przede wszystkim gwarancja oraz transparentność firmy, co w przypadku działania na rynkach finansowych jest szczególnie ważne. Posiadając kod LEI nie tylko potwierdzasz wiarygodność swojej firmy ale również zyskujesz możliwość działania na rynkach finansowych w tym możliwość składania sprawozdań z takiej działalności. W myśl zasady „no LEI no trade” brak kodu LEI uniemożliwia prowadzenia działalności w tym obszarze.

Ile to kosztuje?

Nasza oferta jest zdecydowanie najlepszą na rynku. Kod LEI oferujemy w 3 okresach ważności:

– 1 rok: 246,75 zł netto – formularz zamówienia
– 2 lata: 431,81 zł netto (w przeliczeniu rocznym: 215,91 zł netto za rok) – formularz zamówienia
– 3 lata: 616,88 zł netto (w przeliczeniu rocznym: 205,63 zł netto za rok) – formularz zamówienia

Dodatkowo z każdym kodem LEI otrzymasz od nas bezpłatnie, certyfikat SSL w walidacji DV na okres ważności zgodnym z zamówionym kodem LEI.

Zapraszamy na stronę z ofertą: kod LEI.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z kodami LEI, zapraszamy do kontaktu z nami.

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?