Kolejne 3 certyfikaty SSL od Comodo w naszej ofercie

Nasza oferta, z każdym dniem, staje się bardziej urozmaicona i pozwalająca na znalezienie korzystnego rozwiązania w zakresie wdrożenia certyfikatu SSL. W dniu dzisiejszym do naszej oferty trafiły kolejne 3 nowe certyfikaty SSL od Comodo. Są to:

Comodo PositiveSSL Multi-Domain Wildcard SSL – certyfikat SSL chroniący nie tylko wiele domen (do 250) ale także gwarantujący obsługę wildcard, czyli ochronę SSL dla nielimitowanej liczby subdomen. Certyfikat PositiveSSL Multi-Domain Wildcard SSL jest certyfikatem DV, co umożliwia jego wystawienie w ciągu kilku minut od złożonego zamówienia. Certyfikat dostarczany jest z 4 domenami SAN – kolejne domeny można zamówić w dowolnym momencie. Cena już od 634,40 zł netto za rok.

Comodo PositiveSSL Multi-Domain Wildcard SSL (2 SAN) – jest to ten sam certyfikat SSL co Comodo PositiveSSL Multi-Domain Wildcard SSL, z tą różnicą, że jest dostarczany z 3 domenami SAN – w tym dwie domeny wildcard. Certyfikat również w walidacji DV gwarantującej wystawienie certyfikatu w ciągu kilku minut od zamówienia. Cena już od 526,87 zł netto za rok.

Comodo SSL UCC OV Wildcard – ceryfikat SSL dedykowany do ochrony tzw. Komunikacji zintegrowanej (UCC – Unified Communications and Collaboration), certyfikat w walidacji OV – weryfikacja firmy, z ochroną domen oraz subdomen i gwarancją wystawcy do $250 000. Cena już od 1015,04 zł netto za rok.

Zapraszamy!

Add A Knowledge Base Question !

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?